adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Buty treningowe męskie

 
[76]
1 / 2
Strona:z 2

MęSKIE BUTY TRENINGOWE

Każdy dzień jest nową szansą na spontaniczne działanie. Trzeba odwagi, aby pokonać przeciwności i stworzyć coś z niczego. Poznaj ruchy, o których wcześniej nie miałeś pojęcia i dodaj je do swojego wachlarza umiejętności. Trenuj w zróżnicowanych warunkach. Chodnik, murawa czy siłownia – to bez znaczenia. Zachowaj otwartość umysłu i przygotuj się na niesamowite rezultaty. Wyposaż się w odpowiednie męskie obuwie treningowe, które zmotywują Cię do wyjścia z domu i zagwarantują pełne skupienie. Nie daj się rozproszyć.
Buty do treningu na świeżym powietrzu
Do tego nie potrzebujesz karnetu na siłownię. Wypróbuj buty treningowe dla mężczyzn z oddychającą cholewką z siateczki. Elastyczna amortyzacja dla maksymalnej wygody pomoże Ci skupić się na wyznaczonym celu, podczas gdy podeszwa zewnętrzna zapewni doskonałą przyczepność podczas gwałtownych zwrotów i przyspieszeń.
Buty na siłownię
Przełam rutynę treningową, wybierając buty, które zapewniają wsparcie przy każdym ruchu. Na siłowni skupiasz się głównie na podnoszeniu ciężarów? W tym wypadku buty do biegania z amortyzacją nie sprawdzą się najlepiej. Wybierz buty do podnoszenia ciężarów, które lepiej sprostają generowanym przez Twoje ciało przeciążeniom. Bardziej płaska podeszwa gwarantuje lepszą stabilność i pomaga wydobyć więcej energii u podstaw. Jeśli Twoje ćwiczenia na siłowni w głównej mierze polegają na wyskokach i gwałtownych przyspieszeniach, to męskie buty treningowe z funkcjonalną podeszwą w technologii BOOST lub BOUNCE zapewnią dłuższy, bardziej energiczny trening.
Spersonalizowane męskie buty treningowe
Co motywuje Cię do działania? Zainspiruj się własną kreatywnością. Wybierz buty treningowe miadidas i stwórz swój własny design. Skorzystaj ze zróżnicowanej palety kolorów oraz nadruków, które pozwolą Ci w pełni wyrazić siebie. Możesz też dodać szczegóły, które mają dla Ciebie wyjątkowe znaczenie. Dajemy Ci wolną rękę. Zaprojektuj parę wyjątkowych butów treningowych, które udowodnią światu, że jesteś tutaj, aby tworzyć.