alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Pokaż, kim jesteś

Kolekcja, która nadaje tempo Twojej grze.

Tenis kobiet

 
[204]

Tenis kobiet to wyjątkowy wycinek tego fascynującego sportu. Łączy w sobie grację, sportową zaciętość oraz dążenie do absolutnej perfekcji. Wykorzystaj produkty adidas do podniesienia poziomu swojej gry do nieosiągalnych dotychczas poziomów!

Female tennis player celebrating a win

Pokaż, kim jesteś

adidas nieustannie wspiera rozwój tenisa, wprowadzając innowacyjne technologie i przyjazne środowisku produkty. Dzięki nowej, zaawansowanej technologicznie kolekcji tenisowej, wszędzie, gdzie grasz, grasz najlepiej, jak potrafisz.
blue background
logo

Pokaż, kim jesteś

Innowacyjne i przyjazne środowisku produkty to nowe oblicze tenisa. Wykorzystujemy wychwycone przemysłowe emisje jako nowy materiał wsadowy. Cholewka z dwuwarstwowej siateczki daje ciekawy efekt wizualny.
Person in wheelchair holding their arms up in victory
Male tennis player holding a fist in victory
Female tennis player holding a fist in victory
Male tennis player holding a fist in victory
1 / 5
Strona:z 5

Tenis kobiet wymaga wyposażenia z najwyższej półki

Tenis kobiet to piękno połączone z fascynującą rywalizacją. Żeby ta rywalizacja odbywała się na najwyższym poziomie, należy postawić na wyposażenie tenisowe najlepszej jakości. Nasza kolekcja sprzętu do tenisa dla kobiet to połączenie najlepszej jakości wykonania z designem, który rzuca się w oczy. Proponujemy ci oryginalne fasony ubrań tenisowych, które są wygodne dzięki zastosowaniu materiałów idealnie dobranych do swojego przeznaczenia. Lekkie i elastyczne tkaniny bazujące na bawełnie oraz poliestrach sprawiają, że twoje ruchy na korcie nie są niczym skrępowane i przy każdym uderzeniu w piłkę możesz dać z siebie wszystko. Tenis kobiet zasługuje też na wykorzystanie najnowszej technologii, która jest wsparciem podczas gry.

Kobiecy tenis to połączenie technologii i stylu

Aby gra w tenisa toczyła się po twojej myśli do ostatniego seta, wyposażenie do uprawiania tej dyscypliny wyposażyliśmy w rozwiązania technologiczne, które są w stanie wspomóc cię nawet przy najbardziej intensywnym treningu. Kobiecy tenis spod znaku adidas to takie rozwiązania jak AEROREADY czy HEAT.RDY, które sprawiają, że będziesz czuła komfort suchej skóry dzięki sprawnemu odprowadzaniu nadmiaru potu, który pojawia się w trakcie gry. Kolekcja wyposażenia tenisowego dla kobiet to także świetny design, który stawia na żywe i atrakcyjne kolory oraz ciekawie wyeksponowane znaki graficzne marki adidas – logo firmy oraz rozpoznawalne pasy 3-Stripes. Tenis kobiet zasługuje na produkty najwyższej jakości, w których gra to czysta przyjemność.

Skomponuj outfit, który będzie się świetnie prezentował

Skorzystaj z rozpiętości kolekcji tenisowej, którą proponujemy kobietom, i zestaw poszczególne elementy tenisowego stroju tak, aby efekt zachwycał swoim wyglądem. Dobierz ubrania pod kątem kolorystycznym i stylistycznym i uczyń ze swojego outfitu swój znak rozpoznawczy. Ciesz się każdym aspektem ubrań tenisowych dla kobiet adidas i graj w tę fascynującą dyscyplinę na najwyższym poziomie!