alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Bez naszej pięknej planety nie byłoby sportu. Dbajmy o nią, aby móc się nim cieszyć.
NASZE ZOBOWIĄZANIA
Zmieniamy oblicze naszej działalności, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko. Naszą misją jest wprowadzanie dalszych innowacji.
Nasza planeta to nasz plac zabaw. Tu się poznajemy, odkrywamy ją i odnajdujemy siebie. Od samego początku zawsze wspieraliśmy sportowców. Ale dziś zmiany klimatyczne zmieniają sposób, w jaki możemy się nią cieszyć. Dlatego musimy również działać dla planety. Wiemy, że stanowimy część problemu. Dlatego zmieniamy nasze działania, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko.
MUSIMY DZIAŁAĆ DLA PLANETY
Branża modowa jest jednym z największych emitentów CO2 na świecie. Wzięliśmy więc zmiany w swoje ręce, ponownie analizując używane przez nas materiały. Jednocześnie opracowujemy rozwiązania pozwalające na dłuższe użytkowanie produktów i współpracujemy z innowatorami w naszej branży, którzy podzielają tę samą ambicję wspierania systemu o obiegu zamkniętym. Wszyscy razem aktywnie szukamy sposobów na zmniejszenie naszego śladu węglowego. Również Tobie zapewniamy platformę do wywierania pozytywnego wpływu w postaci Move For The Planet. Nasze działania są wielopłaszczyznowe. Dotyczą kortów. Wybrzeży. I podwórek.
Od ponad dekady sprawiamy, że nasze działania mają znaczenie. Od 2001 roku publikujemy coroczny raport w zakresie zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu możesz monitorować nasze działania. W 2019 roku wprowadziliśmy na rynek nasze pierwsze buty do biegania, które można przekształcić w coś nowego. Od 2022 roku nieustannie wzmacniamy nasze możliwości w zakresie mierzenia i komunikowania śladu węglowego naszych produktów.
NASZE DZIAŁANIA
W sporcie jest siła, która pomaga zmieniać świat na lepsze.
ZOBACZ WIĘCEJ
2024
Od 2024 roku, gdzie tylko jest to możliwe, zastępujemy nowo produkowany plastik tym pochodzącym z recyklingu.
2023
W ramach projektu Move For The Planet udało się zebrać 1,5 mln euro na edukację społeczności na całym świecie na temat zrównoważonego rozwoju.
2021
Wraz z Allbirds wprowadziliśmy na rynek buty do biegania o najniższej emisji dwutlenku węgla, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy: FUTURECRAFT.FOOTPRINT
2019
Wprowadziliśmy FUTURECRAFT.LOOP – pierwsze na świecie buty wykonane w całości z jednego materiału; po ich maksymalnym zużyciu materiał można rozłożyć i przekształcić w nowy produkt.
Nasza podróż jeszcze się nie skończyła. Nadal szukamy nowych sposobów na to, by dbać o naszą planetę. Ponieważ wierzymy, że sport może zmienić nasze życie. A bez naszej pięknej planety nie byłoby sportu.
NASZE DZIAŁANIA
Wymiana materiałów produkcyjnych
Nowe spojrzenie na materiały, których używamy. I jak z nich korzystamy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Dłuższe życie produktów
Szukamy sposobów na przedłużenie żywotności naszych produktów i materiałów. By można było z nich korzystać tak długo, jak to tylko możliwe.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zmniejszanie śladu węglowego
W jasny sposób komunikujemy, jak redukujemy nasz ślad węglowy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Move For The Planet
Jeszcze tylko jeden ruch. Jeszcze jeden przejazd, serw, podjazd lub rzut rożny – wszystko ma znaczenie.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NASZ RAPORT ROCZNY