alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomapple-blackapple-whitefacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
duży wpływ
Sport pomaga nam zmieniać świat na lepsze.
Dzięki naszej wierze i zaangażowaniu w sport, zmieniamy świat, kształtując lepszą przyszłość dla ludzi i dla naszej planety. Nasz cel jest jasny: sport równy i dostępny dla wszystkich. Dlatego pracujemy nad tym, by każda społeczność była w sporcie reprezentowana na każdym jego etapie – od szatni po salę posiedzeń zarządu. I dlaczego nieustannie podejmujemy wyzwania i szukamy zrównoważonych rozwiązań w ramach naszej marki i naszych możliwości. To wymaga czasu i treningu. Ale jesteśmy zdeterminowani.
ludzie
Sport dla wszystkich. Równość w świecie sportu jest dla wszystkich. W to wierzymy. Współpracujemy z różnymi społecznościami i tworzymy programy, które udowadniają, że sport dostępny i równy dla wszystkich.
Chcemy wyrównywać szanse. Dlatego inwestujemy w lepszy dostęp, równość i bezpieczeństwo dla marginalizowanych społeczności.
ZOBACZ
Planeta
Bez naszej pięknej planety nie byłoby sportu. Dbajmy o nią, aby móc się nim cieszyć.
Nasza planeta to nasz plac zabaw. Tu się poznajemy, odkrywamy ją i odnajdujemy siebie. Od samego początku zawsze wspieraliśmy sportowców. Ale dziś zmiany klimatyczne zmieniają sposób, w jaki możemy się nią cieszyć. Dlatego zmieniamy naszą działalność, aby wspierać naszą planetę.
ZOBACZ
w tym sezonie
JESZCZE JEDNO MIEJSCE, BY UPRAWIAĆ SPORT
Dziękujemy, że poruszasz się i działasz na rzecz naszej planety, by zmieniać świat na lepsze.
“Sport ma moc, by zmieniać życie na lepsze. Sport jednoczy ludzi niezależnie od pochodzenia. Wykorzystamy siłę sportu i zasoby, które mamy, aby pomóc uczynić świat lepszym miejscem. Jesteśmy winni kolejnemu pokoleniu próbę pozostawienia tej planety w lepszej kondycji niż obecnie. Uwielbiam sport!”
- Bjørn Gulden, Chief Executive Officer
Najnowsze wiadomości
adidas Showcases Potential for Girls when Staying in Sport by Recreating Iconic 2006 Jose+10 Campaign Image with All-Star Line Up of Role Models and Icons
Today, adidas launches a new campaign to encourage the 43% of girls that quit sport at 13 to stay in football, by showcasing the power and potential of a future in the game.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
adidas Helping to Level the Playing Field for Next Generation of Athletes Through Partnership with Boys & Girls Clubs of America
adidas providing local grant funding to Boys & Girls Clubs that will promote equal opportunity in sport for young people
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Over a million people turn activity into action for adidas’ Move For The Planet
Over 1.2 million people came together to Move For The Planet, a new global initiative by adidas that harnessed the collective activity of sporting communities across the world.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ