alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

WSPINAĆ MOŻNA SIĘ WSZĘDZIE

Ważne są wygoda, przyczepność i precyzja.

Buty · Wspinaczka

 
[23]

CO SIĘ SPRAWDZA, TO PASUJE

Wybór butów do wspinaczki nie wiąże się z żadną nieziemską wiedzą. Oto kilka podpowiedzi od osób, dla których wspinaczka jest sposobem na życie:
– Przymierz buty po południu. W ciągu dnia stopa zmienia swoją wielkość, dlatego pod koniec dnia można poznać jej pełen rozmiar.
– Załóż buty na gołe stopy, żeby przekonać się, jak przylegają do skóry.
– Buty do wspinaczki nie mogą być niewygodne ani zbyt ciasne, muszą doskonale wpasowywać się w niewielkie występy krawędzie.
– Buty do wspinaczki są wyjątkowe, nie ma dwóch takich samych modeli. Oferujemy różne modele w zależności od potrzeb. Oto kilka informacji na ten temat.