alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
logo
Tu wszystko się zaczyna. Nowa oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata FIFA™.
A pair of Forum Low Home Alone sneakers lie in a bird's nest on a snow-covered branch. Kevin's classic bobble hat lies next to it.

Forum 84 Low
Home Alone 2

Fani Kevina i sneakerów wiedzą, że coś jest na rzeczy! Buty Forum 84 Low powracają – tym razem inspirowane filmową przyjaźnią z Kobietą karmiącą gołębie.

Ubrania i buty adidas dla mężczyzn

Nasze zwycięstwa to nasze cele. Same ubrania i buty adidas nie pobiją naszych rekordów życiowych. Ale my – tak. Jeden kilometr więcej. Jeszcze jedno powtórzenie. Trening nóg, ucieczka przed siebie lub relaks przez cały dzień. Znajdź to, czego Ci potrzeba. Koszulki dla zawodnika lub kibica. Buty do biegania, które sprawdzą się podczas biegania, ale też podczas chodzenia. Strój treningowy na weekendowy trening lub niedzielny relaks. Białe buty, które zazwyczaj pasują do wszystkiego. Tak naprawdę, to potrzebujemy samych siebie. A to, czego chcemy, znajdziemy wśród butów i ubrań adidas.