alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

Buty na deskorolkę

 
[19]

Męskie buty do skateboardingu

Każdy znajdzie model dla siebie w męskiej kolekcji butów adidas. W modelach z męskiej kolekcji butów adidas masz pewność, że idziesz krok w krok z najnowszymi trendami. Jeżeli skateboarding to Twoja miłość, koniecznie zapewnij sobie odpowiednie wsparcie dla swoich stóp. Połączenie wygody, stylu i technologii, jakie oferują buty adidas, będzie doskonałym towarzyszem podczas Twoich treningów. Buty adidas chronią stopy i gwarantują absolutną wygodę, pozwalając Ci cieszyć się każdą chwilą. Nasze męskie buty do skateboardingu zawsze gwarantują świetny wygląd.

Marka z trzema paskami – adidas – męskie buty do skateboardingu

Sprężysta amortyzacja dzięki podeszwie środkowej BOOST gwarantuje zwrot energii włożonej w kroki. Buty adidas zachowują najwyższe standardy! W sporcie. W muzyce. W codziennym życiu. Dlatego tworzymy najbardziej nowoczesne technologie, testujemy je w prawdziwych warunkach i wprowadzamy do nich nasz charakterystyczny design. Nasze buty dostępne są w kolekcjach Campus, Continental80 czy Disney. W butach liczy się nie wyłącznie styl. W końcu nosimy je każdego dnia. Z tego powodu taką wartość w butach adidas przykładamy do połączenia wyglądu z wygodą.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – mamy męskie produkty adidas. Sportowcy wiedzą, jak mocno podejmowane decyzje wpływają na późniejsze wygrane lub przegrane. Pozwól, aby nasze produkty Cię zainspirowały dla mężczyzn i zapewnij sobie optymalne wsparcie w spełnianiu swoich celów. Nasze buty są dostępne w wielu opcjach, na przyklad: czerwony, pomarańczowy, szary. Pokaż wszystkim swój wyjątkowy styl, wypróbuj męskie buty do skateboardingu adidas.