Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Buty piłkarskie dla dzieci

 
[124]
Chłopcy / Dziewczęta
Właściwości
Cena
118 zł - 649 zł
118649
1 / 3
Strona:z 3

JAK WYBRAć NAJLEPSZE KORKI DLA DZIECI: WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

Twoja pociecha niekoniecznie musi być graczem na drodze do profesjonalnej kariery, aby przywiązywać wagę do tego, jakie buty piłkarskie ma na nogach. W odpowiednich butach do piłki nożnej nasze pociechy będą z łatwością rozwijać wyobraźnię, pewność siebie i umiejętności techniczne (co oznacza jeszcze więcej zabawy!).

Poznaj podstawy doboru odpowiednich korków dla początkujących, średnio zaawansowanych i bardziej zaawansowanych, aby zrozumieć, czego potrzebuje Twoje dziecko.

Dziecięce buty piłkarskie dla początkujących
Dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z piłką nożną lub nie trenują jeszcze zbyt intensywnie, skupiając się na nauce sportu i zabawie, potrzebują odpowiedniego rozmiaru, wygody oraz przyczepności. Kolejnymi, ważnymi czynnikami będą właściwy kolor i design, które wzbudzą w Twojej pociesze dumę oraz pewność siebie.
  • Rozmiar. Weź pod uwagę fakt, że stopa Twojego dziecka rośnie w błyskawicznym tempie. Wybierz więc korki dziecięce w odpowiednim, nieco większym rozmiarze, jednocześnie upewniając się, że są odpowiednio dopasowane. Istnieje zasada, według której pomiędzy noskiem buta a palcami stóp powinno być wystarczająco miejsca, aby zmieścić tam czubek Twojego małego palca. Umieść swój mały palec w miejscu, w którym paluch dziecka ma się stykać z noskiem buta – nie może tam być żadnej dodatkowej przestrzeni.
  • Komfort. Uświadom swoją pociechę, że ciasno dopasowane korki to pożądany efekt. Niech zrobi kilka kroków w przymierzanych butach. Jeśli nie pojawią się otarcia ani dyskomfort, a obuwie jest wygodne i dobrze leży na stopie, oznacza to strzał w dziesiątkę.
  • Przyczepność. Poszukaj butów do piłki nożnej dla dzieci na twardą nawierzchnię, wyposażonych w plastikowe lub gumowe kołki.
  • Design. Oprócz różnic kolorystycznych między obuwiem piłkarskim dla chłopców i dziewcząt nie ma znaczących różnic. Jeżeli jednak Twoje dziecko będzie wchodzić na boisko w ulubionych barwach, czy też zbliżonych do tych, w których występuje jego ulubiony zawodnik czy drużyna, bez wątpienia przełoży się to na jego pewność siebie.
Buty piłkarskie dla dzieci średnio zaawansowanych
Jeśli dziecko jest już na etapie rozwijania umiejętności, oznacza to, że zaczęło tworzyć własny styl gry. W tym wypadku potrzebne będą dziecięce buty piłkarskie z pewnymi ulepszeniami technicznymi, które odegrają ważną rolę w indywidualnym rozwoju pociechy. Dopasuj specyfikacje techniczne obuwia do stylu gry preferowanego przez Twojego młodego zawodnika.

SZYBKOść – gdy Twój młody piłkarz rozwija imponujące prędkości i z łatwością wymija przeciwników. Szukaj korków młodzieżowych z superlekką cholewką i podeszwą typu SPRINTFRAME, które zapewniają niesamowitą szybkość i stabilność.

KONTROLA – jeśli Twoja pociecha reprezentuje świetną pracę nóg i zwinność. Poszukaj lekkich korków dla młodzieży wykonanych z wykorzystaniem technologii NON STOP GRIP (NSG), czyli cienką warstwą wypukłych punktów na cholewce, która utrzymuje piłkę przy nodze i umożliwia maksymalną kontrolę.

ZWROTNOść – dla graczy, którzy błyskawicznie podejmują decyzje, wykonują szybkie zwroty i błyskawiczne ruchy, dzięki którym zawsze zdają się znajdować w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Szukaj idealnie dopasowanych, niezdzieralnych butów do piłki nożnej dla młodych zawodników. Pewne i komfortowe dopasowanie to główne cechy obuwia wykonanego w systemie PURECUT.