adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

dresy adidas dziecięce · dresy dla dzieci

 
[394]
1 / 9
Strona:z 9

DRESY ADIDAS DZIECIĘCE

Spodnie to bardzo ważna część garderoby, zwłaszcza dla dzieci aktywnych i lubiących sport. Dlatego spodnie dresowe adidas dziecięce to kategoria, w której znajduje się wiele ciekawych produktów. Spodnie Adibreak, ze swoimi kultowymi trzema paskami wzdłuż każdego boku oraz metką Adibreak na nogawce będą ciekawym elementem stroju. Posiadają luźny krój z regulacją w talii oraz zatrzaskami na bokach, co sprawia, że mogą mieć wiele zastosowań. Model ten ma także wszyte przednie kieszenie, co dodaje im użyteczności. W trosce o naszą planetę, podczas produkcji tych spodni został użyty poliester pochodzący z recyclingu. Innym modelem są spodnie dresowe adidas dziecięce Condivo, które posiadają idealnie przylegający krój, pomagający w jak najlepszych osiągach na treningu. Na kostkach umieszczone są suwaki, które dodają funkcjonalności, natomiast na biodrze znajduje się logo adidas Badge of Sport. Model ma też przednie kieszenie. Jeśli poszukujesz czegoś innego, spodnie dresowe adidas dziecięce SST również oferują wiele ciekawych rzeczy. Są wykonane w standardowym kroju, który jest zrównoważony, jeśli chodzi o dopasowanie i przyleganie do ciała. Posiada przednie wszyte kieszenie oraz elastyczną, regulowaną sznurkiem talię. Ten model został wyprodukowany z poliestru pochodzącego z recyklingu, z myślą o środowisku.

Przede wszystkim komfort – w spodniach adidas

Jeśli szukasz spodni, które posiadają wiele funkcjonalności, a przy okazji są wykonane z przyjaznych dla planety materiałów to dresy adidas dziecięce mogą być odpowiedzią na te poszukiwania. Modele są skonstruowane z myślą o jak największej użyteczności, dlatego też w przypadku spodni Adibreak zatrzaski na bokach dają swobodę użycia, z kolei spodnie Condivo posiadają suwaki na kostkach, które dodają im uniwersalności. Dresy adidas dziecięce to także spodnie SST, które znajdują balans pomiędzy spodniami przylegającymi do ciała i zbyt luźnymi.

Wygoda w szkole i na placu zabaw

Spodnie powinny umożliwiać to, aby proste czynności i aktywności takimi pozostały. Dresy adidas dziecięce będą idealnym wyborem na co dzień, do szkoły, ze względu na swoje walory takie jak kieszenie i regulowana długość bądź szerokość. Ponadto, kiedy zadzwoni ostatni dzwonek, spokojnie posłużą także na placu zabaw czy na boisku, pozwalając skupić się na zabawie.