alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

bielizna męska

 
[7]

Męska bielizna

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustala zasady. Komfort bez kompromisów: Bielizna do codziennego noszenia i na najostrzejsze treningi, kiedy potrzebujesz optymalnego wsparcia. Ta męska wysokiej jakości bielizna to wszystko, czego Ci potrzeba.

Stworzone dla kreatorów adidas – męska bielizna

Nasza bielizna dostępne jest w kolekcjach Clima, Essentials czy RDY. Nasza bielizna jest dostępne w wielu kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

Chcesz łamać zasady i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych męskich produktach.

Jako prawdziwi sportowcy wiemy, że okres między zawodami jest tak samo ważny, co sama rywalizacja. Nasza kolekcja dla mężczyzn zachowuje najwyższe standardy jakości, żeby stylowo korzystać z niej zarówno podczas treningów jak i poza nimi. Męska bielizna od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie pobijać swoje rekordy.