alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

bielizna męska

 
[2]

Męska bielizna

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustala zasady. Komfort bez kompromisów: Bielizna do codziennego noszenia i na najostrzejsze treningi, kiedy potrzebujesz optymalnego wsparcia. Ta męska wysokiej jakości bielizna to wszystko, czego Ci potrzeba.

Stworzone dla kreatorów adidas – męska bielizna

Nasza bielizna dostępne jest w kolekcjach Clima, Essentials czy RDY. Nasza bielizna jest dostępne w wielu kolorach: czerwonym, niebieskim i czarnym.

Chcesz łamać zasady i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych męskich produktach.

Jako prawdziwi sportowcy wiemy, że okres między zawodami jest tak samo ważny, co sama rywalizacja. Nasza kolekcja dla mężczyzn zachowuje najwyższe standardy jakości, żeby stylowo korzystać z niej zarówno podczas treningów jak i poza nimi. Męska bielizna od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie pobijać swoje rekordy.