alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Skarpetki dziecięce

 
[31]
adidas Originals x André Saraiva Crew Socks 2 Pairs
Milano 16 Socks 1 Pair
Milano 16 Socks 1 Pair
adidas x Classic LEGO® Socks 3 Pairs
Milano 16 Socks 1 Pair
Milano 16 Socks 1 Pair
adidas x Marvel's Miles Morales Socks 2 Pairs
Milano 16 Socks 1 Pair
Socks 3 Pairs
Milano 16 Socks 1 Pair
Socks 3 Pairs
Anti-Slip Socks 2 Pairs
adidas x Marvel Black Panther Socks 3 Pairs
adidas x LEGO® VIDIYO™ Socks 3 Pairs
Mo Salah Socks 3 Pairs
adidas x Messi Socks 3 Pairs
Disney Buzz Lightyear Socks 3 Pairs
Disney Lion King Socks 2 Pairs
Trefoil Ankle Socks 3 Pairs
adidas x Classic LEGO® Socks 3 Pairs
adidas x Disney Minnie and Daisy Socks 3 Pairs
Disney Daisy Socks 3 Pairs
Trefoil Ankle Socks 3 Pairs
Trefoil Liner Socks 3 Pairs
Mid-Ankle Socks 3 Pairs
adidas x LEGO® Baumhaus Socks 3 Pairs

Skarpetki dziecięce – dopieszczamy młode stópki

Dzieciaki i stópki – nie bez powodu dziecięce stopy to główny element zdjęć, jakie robimy swoim pociechom. Są po prostu przesłodkie, ale też bardzo delikatne i podczas całego swojego rozwoju zasługują na najlepsze traktowanie. Skarpetki dziecięce otulają stopy i są ich łącznikiem z podłożem i obuwiem, dlatego nie powinny być traktowane z przymrużeniem oka. Szczególnie jeśli twoje dziecko ma już za sobą okres stawiania pierwszych kroków i bardziej mu w głowie bieganie lub nawet pierwsze sportowe treningi dla najmłodszych sportowców. Nie widzimy różnicy w projektowaniu i produkcji skarpetek dla dorosłych i dla dzieci. W obu kategoriach dostarczamy najwyższej jakości produkt wykonany z wykorzystaniem naszej wieloletniej wiedzy i najlepszych dostępnych materiałów. Skarpetki dla dzieci powinny być wsparciem dla młodych stóp podczas zabawy, biegania i chodzenia na boso. Powinny otulać stopę w sposób pewny, ale jednocześnie muszą być przyjemne w odczuciu, aby dziecko poruszało się komfortowo. Przyjemne w dotyku materiały, których użyliśmy, dają ten komfort, a jednocześnie zapobiegają nadmiernej potliwości, dzięki czemu stopy nie są podrażnione i obtarte nawet po bardzo intensywnych harcach.

Dziecięce skarpetki muszą wyglądać... dziecięco

Ty jako rodzic i my jako producent skarpetek dziecięcych zwracamy uwagę na aspekty funkcjonalności i zdrowia stóp. Ale umówmy się – twoja pociecha na razie nie przejmuje się takimi tematami i nie to przekona ją do noszenia skarpet wysokiej klasy. A więc co? No pewnie – wygląd! Dokładnie wiemy, kto będzie nosił skarpety, które projektujemy. Dlatego postawiliśmy na przykuwające wzrok i rozweselające kolory. Dodatkowo sięgnęliśmy też po wzory, które nawiązują do ulubionych dziecięcych kreskówek. Nawet logo adidas w niektórych modelach podane jest w wesołej wersji, która na pewno przypadnie dzieciakom do gustu. A zatem kupując skarpetki dla dzieci naszej marki, otrzymujesz przyjemne z pożytecznym. Twoje dziecko jest zadowolone z ciekawego wyglądu skarpetek, a ty wiesz, że nie możesz zapewnić jego stopom nic wygodniejszego i zdrowszego. Niech stopy twojego dziecka będą dopieszczone od najmłodszych lat!