alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Buty piłkarskie męskie

 
[169]
1 / 4
Strona:z 4

JAK ZNALEŹć WłAśCIWE BUTY DO PIłKI NOżNEJ NA DANY TYP NAWIERZCHNI?

Technologia nieustannie zmienia boiska i sposób, w jaki męskie buty do piłki nożnej służą zawodnikom. Większość sportów uprawia się na jednej, ustalonej nawierzchni, natomiast z piłką nożną bywa różnie. Odpowiednia przyczepność będzie mieć ogromny wpływa na jakość Twojej gry oraz bezpieczeństwo. Skorzystaj z przewodnika adidas, w którym wyjaśniamy, jakie buty piłkarskie powinieneś wybrać na sztuczną trawę, miękką lub twardą murawę, czy też na ulicę, aby za każdym razem dać z siebie wszystko.
Kolekcja STADIUM
Buty na: twardą murawę (FG), sztuczną trawę (AT), miękką nawierzchnię (SG).

Stadium to najobszerniejsza kolekcja męskich butów do piłki nożnej, która wyostrzy Twój styl gry i umożliwi maksymalną kontrolę na każdym rodzaju nawierzchni. Sprawdź, jakie buty najlepiej sprawdzą się w danych warunkach.

Korki na twardą murawę
Wybierz buty do piłki na twardej murawie, aby z łatwością kontrolować piłkę na nawierzchni naturalnej. Większość korków na twardą murawę ma obecnie twarde, spłaszczone kołki z gumy lub plastiku. Alternatywnie wyposaża się je w połączenie spłaszczonych i stożkowych kołków, które zapewniają odpowiednią przyczepność i gwarantują stabilne przyspieszenie. Boiska ze sztuczną nawierzchnią stały się na tyle popularne, że zawodnicy często sięgają po korki na twardą murawę do gry na sztucznej trawie.

Gdzie używać: na twardej murawie lub na sztucznej trawie – suchej lub mokrej.

Czego szukać: technologii boost™ zapewniającej najbardziej dynamiczną amortyzację na twardym podłożu. Wypróbuj buty z rozmieszczeniem kołków typu TOTAL CONTROL dla maksymalnej stabilności podczas przyspieszania.

Buty na sztuczną trawę – kolekcje STADIUM i CAGE
Butów na sztuczną murawę najczęściej używa się na nowej sztucznej nawierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Zwykle mają bardzo niski profil, a ich podeszwa jest pokryta równomierną warstwą gumowych, stożkowych kołków, które umożliwiają błyskawiczne przyspieszenie i lepszą stabilność.
Gdzie używać: na każdego rodzaju sztucznej nawierzchni, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu.
Czego szukać: lekkiej cholewki kompresyjnej techfit®, która zapewnia natychmiastowe dopasowanie i stabilność. Jeżeli chcesz pokonać boisko w mgnieniu oka, wypróbuj buty na sztuczną trawę z umożliwiającą maksymalną przyczepność podeszwą zewnętrzną TF chaos.
Korki na miękką murawę
Korki na miękką murawę dla mężczyzn sprawdzają się na boiskach, na których występują częste opady deszczu. Niektóre modele wyposażone są w wymienne wkręty. Korki na miękkie podłoże spotyka się rzadziej, niż te na twardą nawierzchnię, ponieważ w miejscach wystawionych na częste opady deszczu boiska z nawierzchnią naturalną zastępuje się sztuczną trawą.

Gdzie używać: na miękkiej murawie, gdzie często pada deszcz.

Czego szukać: butów piłkarskich z dłuższymi, przypominającymi ostrza wkrętami, które zapewniają przyczepność na miękkiej, bardzo mokrej murawie.