adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Męskie buty do biegania

 
[423]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
1 / 9
Strona:z 9

MęSKIE BUTY DO BIEGANIA

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem i chcesz zdominować tor, czy może entuzjastą biegania i dobrze czujesz się, stawiając kolejne kroki na swojej ulubionej trasie, nasza kolekcja męskich butów do biegania daje Ci wszystko, czego potrzebujesz do tego sportu. Obuwie wykonano z wykorzystaniem najnowszych technologii, które wspierają każdy styl biegania, pozwalając Ci osiągnąć zamierzone cele. Kolekcja butów do biegania adidas dla mężczyzn obejmuje:
  • Buty do biegania po drogach
  • Buty do biegania w terenie
  • Buty do biegania na torze
  • Buty do biegania na bieżni
  • Neutralne buty do biegania
  • Buty do biegania naturalnego
  • Stabilne buty do biegania
Jak wybrać najlepsze męskie buty do biegania?
Tutaj znajdziesz kilka wskazówek. Przede wszystkim musisz określić typ nawierzchni, na której będziesz biegać. Drogi, tory, czy też szlaki w terenie wymagają różnych typów przyczepności i amortyzacji. Styl biegania oraz częstotliwość treningów również będą miały wpływ na to, jakie buty powinieneś wybrać. Nieważne, czy przygotowujesz się do maratonu lub zawodów biegowych, czy też wybierasz się na przebieżkę raz w tygodniu, adidas oferuje buty biegowe doskonale dopasowane do Twoich potrzeb.

Profesjonalna ocena stylu biegania pozwoli ustalić, czy Twoje stopy wyróżnia supinacja, nadmierna pronacja, czy też charakter neutralny. Gdy już to ustalisz, możesz wybrać stabilne, męskie buty do biegania dla stóp z nadmierną pronacją, aby zapewnić im maksymalny komfort oraz wsparcie podczas biegu.

Wybierając typ amortyzacji obuwia, musisz wziąć pod uwagę swoją aktualną wagę, ponieważ ma to wpływ na sposób, w jaki stopy stykają się z podłożem. W czasie przymiarki rozważ model o pół rozmiaru większy, ponieważ w czasie aktywności fizycznej stopy przeważnie nieco powiększają się. Zanim jednak zaczniesz biegać w nowych butach, poświęć kilka dni, aby je rozchodzić.

Nie mamy wątpliwości, że pokochasz swoje nowe adidasy do biegania, jednak pamiętaj, aby nie używać tej samej pary zbyt długo. Mimo że przez długi czas będą wyglądać jak nowe, standardowe buty do biegania powinny być używane przez około 400 do 600 kilometrów. Co więcej, jeśli biegasz regularnie, upewnij się, że dysponujesz kilkoma parami na zmianę, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo kontuzji.

Idealne obuwie do biegania to kwestia indywidualnych potrzeb każdej osoby. Musi ono być dopasowane pod względem rozmiaru, a także w pełni współgrać z kształtem stopy oraz stylem biegania. Odkryj różne typy amortyzacji, wsparcia oraz stabilizacji, aby zapewnić sobie komfort i zamierzone rezultaty.

Dopasuj buty do stylu biegania
Projektujemy buty z myślą o tym, że każdy styl biegania jest wyjątkowy. Znajdź parę, która będzie odpowiednia dla Ciebie. Jeśli jesteś biegaczem neutralnym, który nie pronuje, osiągniesz najlepsze rezultaty dzięki maksymalnej amortyzacji i standardowej stabilizacji. Biegacze preferujący bieg stabilny właśnie tego potrzebują na każdym kroku. Z kolei miłośnicy biegu naturalnego czerpią najwięcej korzyści z obuwia, które mocno dopasowuje się do stopy.
Doświadczenie ma znaczenie
Doświadczenie jest równie ważne, co styl biegania. Jeśli jesteś przyzwyczajony do biegania w amortyzowanych butach, nie powinieneś przestawiać się na lżejszy model tuż przed maratonem. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? Mamy buty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.
Zbocz z utartych ścieżek
Jedyna możliwość rozwoju to wybór butów, które wykonano z myślą o Twoich potrzebach. Kolekcja adidas Trail pozwoli Ci zdobyć szlaki terenowe dzięki jeszcze lepszej przyczepności, maksymalnej stabilizacji oraz komfortowej amortyzacji.
Buty treningowe Ultraboost
Daj się uwieść idealnemu dopasowaniu cholewki Primeknit oraz podeszwie wewnętrznej BOOST™ na całej długości stopy. Poczuj energię, odkrywając niepowtarzalne połączenie stylu i wydajność – wybierz adidas Ultraboost Uncaged.