alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

PŁYWAJ PO SWOJEMU.

Różne rozmiary. Rożne style. Dla każdego.
logo

WODA JEST TWOIM ŻYWIOŁEM

Przedstawiamy nową kolekcję strojów kąpielowych adidas SH3.ro, zaprojektowanych tak, aby pasować do każdej sylwetki i zachęcać kobiety do pływania. Bo każda kobieta jest wyjątkowa. Bo różnorodności jest siła. Bo nie ma jednego pomysłu dla wszystkich.

ADIDAS PŁYWANIE

DLA KOBIET
DLA MĘŻCZYZN
AKCESORIA
DLA DZIECI

Znajdź doskonały strój do pływania

logo

PRAWDZIWE KOBIETY. PRAWDZIWE CIAŁA. PRAWDZIWY SPORT.

Pływanie to świetny pomysł na odkrywanie siebie. Jeśli kochasz siebie, jeśli kochasz pływanie... Zobacz, co myślą inne kobiety.