alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

TO JEST ADICLUB

Korzystaj z tego, co najlepsze w adidas już od pierwszego dnia. Odblokuj nagrody, wydarzenia, produkty i zniżki tylko dla klubowiczów. Przyłącz się do adiClub i zyskuj, robiąc to, co lubisz.

JAK DZIAŁA ADICLUB?

An image with two people crossing the road holding hands. The girl walks straight and the boy rides a skateboard
Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do korzyści już dziś

Dołącz do adiClub, zdobądź pierwsze punkty za członkostwo i ciesz się natychmiastowymi korzyściami.

An image with two people looking at the phone screen
Zbieraj punkty za to, co lubisz

Ruszaj się, pisz komentarze i kupuj produkty, aby zdobywać punkty adiClub. Im więcej punktów, tym wyższy poziom i więcej korzyści. Liczba Twoich punktów do wykorzystania także rośnie.

An image with a man holding two boxes in his hands against the background with more boxes
Wydawaj punkty, odbieraj nagrody

Wydawaj swoje punkty do wykorzystania, aby zyskać dostęp do wyjątkowych wydarzeń, produktów, kodów zniżkowych i nie tylko. Wykorzystywanie tych punktów nie wpłynie na Twój poziom; możesz nadal wchodzić wyżej.

TERAZ DLA KLUBOWICZÓW ADICLUB

Zobacz, co teraz dzieje się w adiClub. Zostań członkiem i zacznij zbierać punkty już dziś, by być coraz bliżej wyjątkowych korzyści.

ZDOBYWAJ PUNKTY W DOWOLNY SPOSÓB

Wszystko się liczy! Zdobywaj punkty za robienie tego, co lubisz.

PUNKTY POZWALAJĄ ODBLOKOWAĆ NAGRODY

Dołącz do adiClub i wymieniaj punkty, na co chcesz. Sprawdź korzyści tylko dla klubowiczów i bądź na bieżąco – wkrótce pojawią się nowe sposoby na wykorzystanie punktów.

POZIOMY I KORZYŚCI

Ciesz się korzyściami adiClub już od pierwszego dnia. Zdobywasz punkty i wchodzisz na wyższy poziom, a kolejne korzyści otwierają się przed Tobą. Tak, to takie proste.

TO, CO NAJLEPSZE W ADICLUB

JEDEN ADICLUB, WSZYSTKIE APLIKACJE ADIDAS

Jedna społeczność adiClub we wszystkich aplikacjach adidas. Zbieraj punkty, gdy biegasz, trenujesz lub kupujesz. Twoje członkostwo – na Twój sposób.

Często zadawane pytania (FAQ)

Dzięki temu masz dostęp do wszystkiego, co najlepsze w adidas i możesz korzystać z wyjątkowych ofert. Zbieraj punkty, by wchodzić na wyższe poziomy i mieć możliwość cieszenia się specjalnymi przywilejami i nagrodami, jak: dostęp do produktów Hype, wczesny dostęp do nowości, ekskluzywne oferty dla klubowiczów adiClub, udział w wydarzeniach specjalnych, Runtastic Premium, produkty tylko za punkty i nie tylko. I – co najważniejsze – przyłączenie do adiClub jest bardzo proste i nic nie kosztuje.
To nic nie kosztuje. Po prostu zarejestruj się, pobierając aplikację adidas lub CONFIRMED i uzupełniając swój profil w adiClub. Możesz również zarejestrować się na stronie adidas, we wszystkich sklepach adidas lub w obydwu aplikacjach adidas Runtastic: adidas Running i adidas Training. Możesz dołączyć do nas bez pobierania aplikacji, ale aby w pełni korzystać ze wszystkich możliwości, zalecamy pobranie i korzystanie z aplikacji.

Bez aplikacji nie można dodawać punktów podczas zakupów w sklepie, a dostęp do niektórych nagród jest ograniczony.
Zdobywasz punkty poziomu za wszystko, co robisz w ramach adiClub. Nie możesz ich wydać, ale im więcej ich zdobywasz, tym bliżej do wyższego poziomu i jeszcze lepszych korzyści. Wszystkie punkty poziomu tracą ważność 365 dni po ich zdobyciu (np.: jeśli zgromadzono punkty poziomu 9 czerwca 2022 r., tracą ważność 30 czerwca 2023 r.). Okres ten kończy się zawsze pod koniec miesiąca. Wyślemy do Ciebie powiadomienie przed wygaśnięciem Twoich punktów.

Nie można przenosić punktów poziomu między klubowiczami. Punkty poziomu nie mają wartości pieniężnej i nie mogą być wymieniane na gotówkę.
Również poziomy mogą tracić swoją ważność. Jeśli po 12 miesiącach nie zachowasz liczby punktów wymaganej dla Twojego poziomu, automatycznie obniżony zostanie Twój poziom w adiClub.

Aby się zakwalifikować, musisz zdobyć odpowiednią liczbę punktów dla swojego poziomu. Liczba punktów do ponownej kwalifikacji zależy od Twojego poziomu. Okres kwalifikacji rozpoczyna się w dniu, w którym osiągniesz nowy poziom, a kończy się 12 miesięcy później, zawsze pod koniec miesiąca. Każdy punkt, który zdobędziesz po wejściu na ostatni poziom, będzie gromadzony i zaliczany w postaci liczby ważnych punktów kwalifikujących do Twojego poziomu.
Dlaczego na moim koncie są dwa salda punktów?
Jedno saldo to liczba punktów, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom w adiClub. Drugie to liczba punktów, które możesz wydać na atrakcyjne korzyści. W zależności od liczby punktów, które zdobywasz i wydajesz, salda te mogą być różne.

Gdzie znajdę saldo moich punktów?
Zaloguj się na swoje konto adiClub, aby zyskać dostęp do historii punktów i poziomów.

W jaki sposób mogę wykorzystać punkty?
Zgromadzone punkty możesz wykorzystać w aplikacji adidas na kilka sposobów, na przykład: wydać je na kupony rabatowe, kupować za nie produkty, wesprzeć ważne inicjatywy lub zainwestować w najlepsze wydarzenia lub oferty partnerskie. Liczbę punktów, które musisz wydać, aby zdobyć daną nagrodę, podano w aplikacji adidas. Wkrótce więcej szczegółów!

Czy mogę wydać zgromadzone punkty na nagrody?
Tak. Historia Twoich punktów jest zawsze widoczna na Twoim koncie, więc wiesz, ile punktów możesz wydać. Maksymalna liczba punktów na konto to 100 000.

Czy jeśli wydam za dużo punktów, stracę obecnie posiadany poziom?
Nie. Wykorzystanie punktów nie ma wpływu na Twój poziom. Możesz wydać tylko tyle punktów, ile faktycznie posiadasz.

Czy punkty do wykorzystania tracą ważność?
Chcemy nagradzać naszych najbardziej lojalnych klubowiczów, więc więcej korzyści adiClub otrzymają te osoby, które regularnie zdobywają punkty. Punkty tracą ważność automatycznie, z końcem miesiąca, po upływie 12 miesięcy od ostatnich zakupów lub aktywności nagradzanej punktami. Ponieważ jednak wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, maksymalny okres ważności punktów to 36 miesięcy. Po upływie tego czasu, punkty wygasają automatycznie na koniec miesiąca.
Przykład: Jeśli punkty zostały zdobyte 1 stycznia 2022 roku i 10 stycznia 2022 roku, masz możliwość ich wydania do końca stycznia 2023 roku. Jeśli zakupy zrobiono 21 czerwca 2022 roku, na koncie masz już punkty zgromadzone wcześniej, wszystkie punkty będą dostępne przez 12 miesiące od daty zakupu, czyli do końca czerwca 2023 roku. Punkty zdobyte w styczniu 2022 roku będą dostępne maksymalnie do końca stycznia 2025 roku.

Czy mogę wymieniać punkty na adidas.pl?
Tak. Obecnie punkty możesz wymieniać tylko na kupony rabatowe i konkursy na stronie adidas.pl. Planujemy poszerzać ofertę dostępną na adidas.pl. Zanim to nastąpi, pobierz aplikację adidas i korzystaj z tego, co najlepsze w adiClub.

Punkty x Produkty

Czy mogę wykorzystać punkty na zakupy w sklepie stacjonarnym?
Nie. Punkty możesz wydać tylko na produkty korzystając z aplikacji adidas.

Dlaczego nie mogę znaleźć produktów, które mogę kupić za punkty?
Upewnij się, że korzystasz z aplikacji adidas i pamiętaj, że liczba produktów, na które możesz wymienić swoje punkty, jest ograniczona. Śledź powiadomienia w aplikacji i bądź zawsze na bieżąco.

Czy mogę zwrócić produkt zakupiony za punkty?
Produkty kupione za punkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania. Po otrzymaniu przez nas zwrotu, punkty wrócą na Twoje konto w ciągu 14 dni. Pamiętaj, że za punkty nie można kupić tego samego produktu dwa razy, nawet jeśli pierwszy zakup został zwrócony.

Punkty i kupony rabatowe

Gdzie mogę wykorzystać kupon rabatowy kupiony za punkty?
Swój kupon rabatowy możesz wykorzystać w aplikacji adidas, na adidas.pl i w naszych sklepach stacjonarnych. Zapoznaj się z regulaminem korzystania z kuponów rabatowych.

Mam kupon rabatowy kupiony za punkty. Jak długo jest on ważny?
Większość kuponów rabatowych jest ważna przez 60 dni. Zapoznaj się z regulaminem korzystania z kuponów rabatowych.

Czy mogę zwrócić kod rabatowy zakupiony za pomocą punktów?
Niestety, nie. Możesz jednak wykorzystać swój kupon rabatowy w ciągu 60 dni od daty zakupu. Aby nie przegapić żadnej okazji, zapisz się do naszego newslettera.

Punkty i ważne inicjatywy

Czy decydując się przekazać część punktów na wsparcie ważnych inicjatyw, dostanę potwierdzenie darowizny?
Nie. Niestety, punkty przekazane na wsparcie ważnych inicjatyw nie podlegają odliczeniu od podatku.

Czy mogę zobaczyć moją historię punktów przekazanych w ramach wsparcia ważnych inicjatyw?
Tak. Przejdź do swojego profilu adiClub i wejdź w zakładkę HISTORIA CZŁONKOSTWA, aby zobaczyć wszystkie transakcje z wykorzystaniem punktów.

Czy mogę aktywować regularne przekazywanie punktów na wsparcie ważnych inicjatyw?
Jeszcze nie jest to możliwe. Możesz jednak przekazywać punkty na wybrany cel tak często, jak chcesz.

Czy wycofując się z przekazania punktów na wsparcie ważnych inicjatyw, odzyskam punkty?
Nie. Wycofanie się z przekazania punktów nie jest możliwe.

Punkty i współprace

Partnerski kupon rabatowy, który chcę kupić za punkty, jest niedostępny. Czy będzie dostępny ponownie?
Jest to możliwe. Sprawdzaj regularnie.

Mój partnerski kupon rabatowy nie działa. Co robić?
Jeśli nie otrzymasz kuponu rabatowego w wiadomości e-mail bezpośrednio po zakupie lub nie możesz znaleźć go na profilu adiClub w sekcji kuponów rabatowych, skontaktuj się z działem obsługi klienta adidas. Jeśli masz kupon rabatowy, który nie działa na stronie naszego partnera, skontaktuj się z działem obsługi klienta naszego partnera.

Czy mogę zwrócić partnerski kupon rabatowy i odzyskać swoje punkty?
Nie, nie możesz zwrócić partnerskiego kuponu rabatowego i odzyskać swoich punktów.

Czy mogę przypisać zakupiony partnerski kupon rabatowy do innego konta adiClub?
Nie. Niestety, nie ma możliwości przypisywania kuponów ani punktów do innego konta.
Aktualne saldo punktów i poziom uczestnictwa znajdziesz w aplikacjach adidas i CONFIRMED lub w sekcji „Moje konto” na stronie adidas.
Obecnie klubowicze adiClub mogą zbierać punkty tylko za produkty i usługi marki adidas.