alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas
logo

TO JEST CONFIRMED

Bądź w gronie tych, którzy jako pierwsi mają dostęp do specjalnych kolekcji i treści spod znaku 3 pasków.

HISTORIE DLA WYBRANYCH

Od ekskluzywnych wywiadów z naszymi partnerami po możliwość przeglądania naszego archiwum – dzięki CONFIRMED poznajesz społeczność adidas i masz dostęp do unikatowych treści.

WIĘCEJ KORZYŚCI DLA KLUBOWICZÓW

Użytkownicy adiClub mają więcej korzyści i nagród z CONFIRMED. Ciesz się wcześniejszym dostępem do najnowszych produktów adidas. Bądź w gronie tych, którzy mają pierwszeństwo w losowaniach limitowanych edycjach. Otrzymuj zaproszenia na wydarzenia online i w sklepach stacjonarnych.
logotype trefoil
logo

Pobierz teraz