Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 199 PLN
30 dni na darmowy zwrot lub wymianę

POCZUJ SWOJĄ BEZWZGLĘDNĄ PRZEWAGĘ

406 wypustek, które zmieniają obraz gry. Pojawią się 21 stycznia.

adidas predator • buty piłkarskie adidas predator

94 produktów

Buty piłkarskie adidas Predator to kultowy model z lat 90. w nowej odsłonie. Poczuj moc innowacyjnych technologii i poznaj komfort gry dzięki najlepszym materiałom. Graj pewnie na każdej nawierzchni.

1 / 2
Strona:z 2

BUTY PIŁKARSKIE ADIDAS PREDATOR

Odważ się dominować, dyktując własne warunki w każdej grze w butach adidas Predator. Mistrzowska kontrola w połączeniu z najlepszą technologią piłkarską i sportową pozwalają cieszyć się każdą chwilą na boisku. Klasyczne buty piłkarskie z lat 90. odrodziły się w nowoczesnej grze z przełomowymi skórzanymi grzbietami, zwiększającymi stabilność stóp i kontrolę piłki; przeznaczone są zarówno dla profesjonalnych, jak i amatorskich piłkarzy.
Odkryj w sobie drapieżnika
Zostań wierzchołkiem piramidy drapieżców z najbardziej kultowymi butami piłkarskimi. Dostępne w rozmiarach męskich, damskich i dziecięcych, z grafikami i przyciągającymi wzrok wzorami w dominującym piłkarskim stylu. Kompletna gama rozmiarów od 1 do 13, zwiększających się o połowę oznacza, że możesz uzyskać idealne dopasowanie i zyskać całkowitą kontrolę nad piłką w każdej grze.
Idealne na każde boisko
Poznaj, czym jest precyzyjna kontrola piłki na każdej nawierzchni z dopasowanymi do Twojej gry butami Predator. Specjalnie zaprojektowane korki i bieżniki pomagają grać na każdym rodzaju nawierzchni: naturalnym podłożu, sztucznej trawie, hali, miękkim podłożu i na murawie.
Niezwykła technologia Predator
Bądź łowcą, a nie zdobyczą z technologią zaprojektowaną, abyś zawładnął boiskiem.

Kontroluj piłkę w każdych warunkach dzięki cholewce Controlskin, która sprawia, że piłka będzie dosłownie „przyklejona” do stopy.

Zyskaj dokładne i elastyczne dopasowanie do stóp i zrównoważoną kontrolę nad piłką dzięki pozbawionej sznurowadeł cholewce.

Poruszaj się zgodnie z instynktem i szybko dzięki strukturalnym cholewkom Primemesh, zapewniającym wygodne dopasowanie.

Zdominuj dowolną część boiska za sprawą wtryskiwanych warstw TPU, które stabilizują Twoje stopy podczas szybkiego ruchu.

Przejmuj każdą piłkę, dyktuj swoją grę i zdominuj pole dzięki butom piłkarskim Predator, oferującym nieograniczoną kontrolę.