adidas
Darmowa dostawa – bez minimalnej kwoty wydanej
Przedłużone zwroty z okazji świąt
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

Buty piłkarskie

(261 produkty)
  • Cena (od najniższej)
  • Najpierw najnowsze
  • Najpopularniejsze
  • Cena (od najwyższej)
  • Najwyżej oceniane
1 / 11
Strona:z 11

BUTY DO PIłKI NOżNEJ ADIDAS

Najnowsze buty piłkarskie kryją w sobie innowacyjną technologię, pozwalającą zwiększyć kontrolę nad piłką. Dodatkowo wyposażone są w podeszwę zewnętrzną, która optymalizuje przyczepność na każdej nawierzchni. Nieważne, czy potrzebujesz specjalnie zaprojektowanego modelu do gry na ulicy, czy profesjonalnej pary na mecz na stadionie – asortyment butów adidas otworzy przed Tobą świat niekończących się możliwości.
Jak wybrać odpowiednie buty piłkarskie?
Niezrównana gra i droga drużyny do zwycięstwa – to wszystko zależy właściwego obuwia, które umożliwi jak najlepszą grę. Przede wszystkim musisz określić typ nawierzchni, na której będziesz grać, ponieważ każdy rodzaj podłoża wymaga innych butów wyposażonych w różne technologie i innowacyjne rozwiązania. Wszystkie modele do piłki nożnej dostępne są zarówno jako korki, jak i wersji z płaską podeszwą. Wybierz korki, jeśli chcesz cieszyć się grą na miękkiej lub utwardzonej murawie – również sztucznej. Postaw na płaską podeszwę, jeśli planujesz rozgrywki na twardych, płaskich powierzchniach, takich jak hala, sztuczna murawa, a nawet ulica. Aby zapewnić dodatkową przyczepność, oferujemy buty w wersji z krótkimi, gumowymi kołkami i bez nich. U nas znajdziesz najlepsze obuwie piłkarskie dla mężczyzn i kobiet, a także dla młodzieży i dzieci. Od innowacyjnego, złotego modelu po najnowocześniejsze, wsuwane buty piłkarskie. W adidas precyzja, prędkość i niezrównana kontrola nad piłką łączą się w jedną całość i są na wyciągnięcie ręki.
Buty adidas X
Nie czekaj i wprowadź pozytywne zamieszanie, wybierając ultralekkie buty do piłki adidas X, które sprawiają, że najszybsi zawodnicy z jeszcze większą łatwością zostawiają przeciwników w tyle. Aerodynamiczny kształt eliminuje opór powietrza – znajdź się w świetle reflektorów, pokonując obronę przeciwnika z niespotykaną szybkością. Buty X 16 to jedne z najlżejszych i najbardziej opływowych korków na rynku. Możesz mieć pewność, że sprawdzą się zarówno na miękkiej, jak i twardej murawie.
Buty piłkarskie adidas Messi
Dokonuj niemożliwego w butach adidas Messi, które powstały, aby zwiększyć osiągi najlepszego zawodnika naszych czasów. Inni wyróżniają się szybkością, a Lionel Messi sprytem. Buty te zapewniają niezrównaną zwinność, która pozwoli zdominować grę.