alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

adidas Stories

/ sierpień 13, 2020
What to Avoid After Running: Don’t Make These 5 Mistakes

When you run, you subject your body to intense training stimulus. Your muscles are challenged, the joints work harder, and your brain is in overdrive, because you have to concentrate on every step. As...

/ lipiec 31, 2020
OUTDOOR
READY FOR THE TRAIL

Gear up to hit the trails around your city again

/ czerwiec 29, 2020
Mary Jepkosgei Keitany o tym, jak pomogła stworzyć bardzo szybkie buty biegowe adidas – adizero Pro.

Jedno słowo podsumowuje 38 lat jej życia: poświęcenie.

/ czerwiec 26, 2020
Huelo Dunn-Estébanez
PRIDE 2020: MIŁOŚĆ ŁĄCZY MIMO WSZELKICH PRZECIWNOŚCI

Od ponad 50 lat parady równości i dumy są dla środowisk lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych wyrazem miłości i solidarności w walce przeciwko homofobii i dyskryminacji.

/ czerwiec 17, 2020
Dlaczego trzeba być rozważnym, opowiada Alexander Zverev

O tym, jak przygotowanie psychiczne pomaga mu w osiąganiu celu: bycie najlepszym na świecie. I o talencie, który niesie ze sobą i wzloty, i upadki.

/ maj 27, 2020
Dlaczego trzeba być rozważnym, opowiada Leo Messi

Najlepszy z najlepszych opowiada o tym, jak ważna jest siła psychiczna i dlaczego w trudnych czasach trzeba patrzeć w przyszłość.

/ maj 26, 2020
GDY SPORT ŁĄCZY SIĘ Z TECHNOLOGIĄ

Buntowniczy duchZaczęło się od myślenia o szybkości. Tydzień z adidas 4D jest ukoronowaniem trzyletniej pracy z nową technologią adidas 4D. Na początku marzyliśmy o tym, by zmienić przyszłość biegania...

/ maj 20, 2020
Dlaczego trzeba być rozważnym, opowiada McKenzie Coan

Trzykrotna złota medalistka paraolimpijska, McKenzie Coan opowiada o życiu z chorobą i o tym, w jaki sposób pomaga jej to w przezwyciężaniu przeciwności i przeszkód.

/ maj 20, 2020
Dlaczego trzeba być rozważnym, opowiada Kendra Harrison

Rekordzistka świata na 100 metrów przez płotki mówi, jak udaje się jej utrzymać formę psychiczną w czasie kryzysu.

/ maj 20, 2020
Dlaczego trzeba być rozważnym, opowiada Yohan Blake

Jeden z najlepszych sprinterów świata opowiada o tym, jak przechodzi ten trudny dla nas wszystkich czas, i o pozytywnym nastawieniu, które pomaga w koncentracji i codziennych sytuacjach.

1/4
Strona:z 4