alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION

NOWA KOLEKCJA OD ADIDAS TENIS

Chroń oceany i oszczędzaj wodę. Z PRIMEBLUE, materiałem wyprodukowanym z Parley Ocean Plastic, z zastosowaniem ekologicznych technologii barwienia.
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION
Zrównoważony rozwój jest jedną z rzeczy, które zawsze mamy na uwadze. Szczególnie ta kolekcja jest dla nas bardzo ważna, ponieważ uwzględnia wpływ, jaki na środowisko ma zużycie wody. Podczas pracy nad kolekcją wykorzystaliśmy innowacyjne sposoby barwienia, które pozwalają na mniejsze zużycie wody.
Carly Tatibouet, VP Design, adidas Tenis
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION
Nowe, bardziej przyjazne dla środowiska technologie barwienia wprowadzone przez adidas to ogromny krok w kierunku poprawy jakości strojów do gry w tenisa i jednocześnie wyraz troski o środowisko.
Garbiñe Muguruza, tenisistka