alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

NOWA KOLEKCJA OD ADIDAS TENIS

Jeden krok w kierunku wyeliminowania plastikowych odpadów. Z PRIMEBLUE, materiałem wyprodukowanym z Parley Ocean Plastic.

"OD WIELU LAT ANGAŻUJEMY SIĘ W WALKĘ Z PLASTIKOWYMI ODPADAMI MORSKIMI. PRZEDSTAWIAMY UBRANIA ADIDAS DO GRY W TENISA Z MATERIAŁU PRIMEBLUE Z TECHNOLOGIĄ HEAT.RD. POWSTAŁY, ABY ZAPEWNIĆ ZAWODNIKOM POCZUCIE PRZYJEMNEGO CHŁODU I SUCHOŚCI ORAZ BY DODAĆ PEWNOŚCI SIEBIE NA KORCIE W AUSTRALIJSKIM UPALE."

Annette Steingass,
Senior Director Product

"Przygotowując się do pierwszego tegorocznego turnieju, muszę pamiętać o najlepszych strojach sportowych, które pomogą mi pokonać upały i dawać z siebie wszystko."

Stefanos Tsitsipas, jeden z najlepszych tenisistów świata