alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Komplet piłkarski

 
[1444]
Gra w piłkę w profesjonalnym komplecie piłkarskim to czysta przyjemność. Skorzystaj z długoletniego doświadczenia marki adidas w tworzeniu fenomenalnych futbolowych strojów i wyjdź na boisko w outficie, który sprawdzi się na nim doskonale.

Komplet piłkarski powinien być wsparciem podczas każdej rozgrywki

Gra w piłkę nożną potrafi być bardzo intensywnym i wyczerpującym przedsięwzięciem, dlatego ważną kwestią jest to, co zakładasz na siebie, kiedy wychodzisz na murawę. Twój komplet piłkarski powinien być wykonany tak, aby był wsparciem w trakcie całego treningu lub meczu. Marka adidas, mając długoletnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych strojów sportowych wykorzystywanych przez czołowych graczy światowego futbolu, oferuje komplety piłkarskie, które świetnie sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach. Jest to efekt odpowiedniego doboru materiałów, z których wykonane są stroje. Są to tkaniny bazujące na najwyższej klasy bawełnie czy poliestrach, które dodatkowo uszlachetnione są technologicznymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest system AEROREADY, który zapewnia przyjemną przewiewność oraz sprawia, że nadmiar potu odprowadzany jest na zewnątrz, co daje suchość i komfort do końca intensywnego meczu.

Styl stroju piłkarskiego to także ważna kwestia

Marka adidas znana jest z tego, że oferuje swoim klientom nie tylko produkty doskonałej jakości, ale także kładzie nacisk na to, aby świetnie się one prezentowały. Nie inaczej jest w wypadku strojów piłkarskich, których wygląd naprawdę przyciąga wzrok. Są to często stroje będące repliką klubowych kompletów piłkarskich, które wykorzystują najbardziej znane piłkarskie kluby wiodące prym w światowym futbolu. Kolorystyka, klubowe emblematy, a także zmyślne wykorzystanie elementów graficznych marki adidas – logo oraz słynnych pasów 3-Stripes – sprawia, że każdy komplet piłkarski z tej kolekcji robi ogromne wrażenie i aż chce się jak najszybciej założyć go i wyjść w nim na boisko.

Dopasuj komplet piłkarski do innych elementów futbolowego wyposażenia

Jeśli chcesz skomponować kompleksowy strój piłkarski najwyższej klasy, to możesz dobrać komplety futbolowe do innych elementów piłkarskiego wyposażenia, które oferuje marka adidas. Sprawdź, z jakimi korkami piłkarskimi czy ochraniaczami na piszczele będzie korespondował wybrany przez Ciebie komplet piłkarski, i ciesz się treningowym outfitem, który zachwyci swoim wyglądem. Wykorzystaj ofertę, która pozwala Ci na dobór stroju piłkarskiego najwyższej klasy i ciesz się nim podczas każdego wyjścia na boisko!