alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

stopki

 
[32]

Skarpetki stopki

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Szczegóły mają wielkie znaczenie na drodze do wielkiego sukcesu. Skarpetki stopki adidas pozwolą Ci wspiąć się na wyższy poziom. Skarpetki stopki od adidas w pełni pasują do Twojego aktywnego stylu życia.

Zaprojektowane dla kreatorów adidas – skarpetki stopki

Nasze skarpetki stopki z kolekcji Originals oraz Performance gwarantują niezmiennie modny styl. Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego niezobowiązującego klimatu retro. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. Nasze skarpetki stopki dostępne są w kolekcjach adicolor, Trefoil czy Essentials.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni, kobiety i dzieci wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Nasze skarpetki stopki są dostępne w wielu innych opcjach kolorystycznych, na przyklad: fioletowy, różowy, biały. Pokaż wszystkim swój osobisty styl, wypróbuj skarpetki stopki adidas.