alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Buty golfowe damskie

 
[38]
Wyjdź na pole w wygodnych damskich butach do gry w golfa, które zapewniają optymalną przyczepność oraz stabilizację potrzebne przy każdym swingu. Pora, by znaleźć dla siebie właściwą parę.

Zespół designerów adidas projektujących buty do gry golfa dla kobiet brał podczas pracy brał pod uwagę anatomię kobiecej stopy. Kształt stopy, wygoda, odpowiedni wygląd i niezawodność na murawie – to kilka z ważnych elementów, o których trzeba pamiętać projektując buty do golfa dla kobiet, i te z kolcami, i te bez kolców. Bo podczas gry liczy się naprawdę wszystko. A buty powinny także wyróżniać golfistkę. Może się okazać, że buty do golfa będą Twoimi ulubionymi w domowej kolekcji butów. Są bardzo wygodne, o czym można przekonać się już podczas pierwszych kroków na polu. Znajdź dla siebie odpowiednie buty, które pomogą Ci zrobić pierwszy swing w przyciągającym wzrok stylu.