adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

Legginsy damskie · getry adidas

 
[275]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
1 / 6
Strona:z 6

LEGGINSY DAMSKIE NA SIłOWNIę

Na pewno znasz to uczucie, kiedy potrzebujesz tej właściwej części ubioru na siłownię, która nie tylko jest dopełnieniem ubioru, ale też wspomaga Twój trening. Legginsy do treningu dla kobiet są niesamowicie ważne nie tylko pod względem estetycznym – muszą one także zapewnić odpowiedni komfort i umożliwić najlepsze osiągi. Dzięki adidas możesz być najlepszą wersją siebie, bez względu na to, jaki uprawiasz sport.

Zaawansowany technologicznie, wygodny i stylowy sprzęt – adidas ma wszystko, czego potrzebujesz i jeszcze więcej. Niezależnie od tego, czy chodzi o siłownię, jogę, klasę spinningu czy bieganie, warto wyposażyć się w odzież odprowadzającą wilgoć, która umożliwi komfortową swobodę ruchu. Trenować trzeba nie tylko ciężko, ale też w dobrym stylu. Wybierz legginsy adidas z naszej ogromnej kolekcji i wejdź na wyższy poziom dzięki najlepszej w swojej klasie odzieży sportowej. Bez względu na to, czy szukasz legginsów krótkich, długich, lub nawet 3/4, możesz liczyć na najlepszą jakość zarówno pod względem funkcjonalności, jak i stylu.

Damskie legginsy sportowe
Niezależnie od tego, czy trenujesz w pojedynkę, czy może bierzesz udział w treningu HIIT (trening przedziałowy o wysokiej intensywności), zawsze musisz czuć się i wyglądać dobrze. Pokaż, że wiesz, czego chcesz i jesteś w stanie sprostać wyzwaniom dzięki wyposażeniu adidas. Legginsy Techfit wyeliminują wszystkie słabe punkty, pozwalając Ci na dłuższy, intensywniejszy trening.
Legginsy sportowe
Połączenie stylu i funkcjonalności. Najnowsza linia legginsów sportowych to długo oczekiwany dodatek do kolekcji wyposażenia treningowego dla kobiet. Materiał odprowadzający wilgoć pozwala na jeszcze dłuższą sesję treningową, podczas gdy odpowiednie zestawienie tkanin gwarantuje niepowtarzalny komfort oraz swobodę ruchu. Pójdź o krok dalej i uzupełnij swoją sportową garderobę, wybierając nasze biustonosze sportowe.
Legginsy adidas by Stella McCartney
Legginsy adidas z kolekcji zaprojektowanej przez Stellę McCartney są nie tylko wytrzymałe, ale też robią wrażenie, co czyni je ucieleśnieniem nowoczesnego, elitarnego designu. Pokaż się z najlepszej strony i wyzwól swój odważny, pozytywny styl.
Legginsy damskie Premium
Wznieś swój trening na wyższy poziom dzięki adidas i wybieraj z kolekcji autorstwa Stelli McCartney, linii Techfit oraz innych, nasyconych najnowszą technologią produktów, takich jak dresy i bluzy damskie.