Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

Koszulki • Trening

676 produktów

Koszulki treningowe

W koszulkach treningowych od adidas uda Ci się osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Trenuj na całego, dawaj z siebie wszystko i wygrywaj ze swoimi słabościami w najnowszych, zaawansowanych technologicznie koszulkach, które charakteryzują się idealnym dopasowaniem.

Jak wybierać właściwą koszulkę

Koszulki treningowe różnią się między sobą. Dlatego trzeba pamiętać, żeby wybrać odpowiednią koszulkę w zależności od rodzaju treningu; to pozwoli Ci osiągać coraz lepsze wyniki.

Koszulki na fitness i siłownię

ćwicz coraz efektywniej, doskonal treningi siłowe i poprawiaj swoje osiągnięcia z treningu na trening dzięki jodze. W naszych koszulkach adidas świetne samopoczucie będzie Ci towarzyszyć od początku do końca treningu. Nadszedł czas na poważne traktowanie treningów. Wybierz coś dla siebie z naszej kolekcji koszulek kompresyjnych, aby zapewnić właściwe wsparcie swoim mięśniom. Liczą się dla Ciebie najnowsze technologie sportowe? Zobacz kolekcję Techfit dla kobiet i mężczyzn. A koszulki polo, te z nadrukami czy na ramiączka oraz różne rodzaje topów odnajdziesz w naszej wielkiej kolekcji sportowych koszulek od adidas

Topy treningowe

O każdej porze roku. W każdej dyscyplinie sportowej. Każda koszulka treningowa od adidas pomoże Ci poprawiać rekordy życiowe. Koszulki piłkarskie, koszykarskie, tenisowe, do biegania i innych dyscyplin – adidas zapewnia właściwe wsparcie i dopasowanie. Zobacz kolekcję Techfit, a w niej propozycje Base, Powerweb, Recovery i Chill, które pomogą Ci trenować jeszcze wydajniej. Całą masę koszulek i topów dla mężczyzn i kobiet znajdziesz w naszej kolekcji adidas Essentials. A właściwą ochronę przed kaprysami pogody zapewnią koszulki treningowe Clima.

Koszulki treningowe premium

Trenuj „w stylu” spod znaku znanych projektantów oraz wykorzystaj to, co dają najnowsze technologie sportowe. Zobacz koszulki treningowe dla kobiet z naszej kolekcji adidas by Stella McCartney i koszulki treningowe dla mężczyzn z kolekcji Porsche Design Sport by adidas. Lub po prostu zobacz wszystkie nasze najnowsze koszulki treningowe od adidas