alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

koszulka skate

 
[15]

Koszulki do skateboardingu

Czy Tobie również zależy na bardzo wysokich standardach w każdej sytuacji? Wiemy, że szczegóły są najważniejsze. W naszych ubraniach zachowasz doskonały styl bez potrzeby poświęcenia dynamiki. Jeśli chodzi o naszą pasję, czyli skateboarding, wszyscy staramy się, jak tylko możemy. Cokolwiek sobie postanowisz, Twoje ubranie pozwoli Ci zachować wygodę i skoncentrować się na osiąganiu celu. Nasze koszulki są dostępne w rozmaitych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci opcję osiągnięcia pełni wyjątkowego potencjału. Koszulki do skateboardingu od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – koszulki do skateboardingu

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. W kolorach beżowym, białym, zielonym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie koszulki. Koszulki do skateboardingu od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.