alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

koszulka skate

 
[20]

Koszulki do skateboardingu

Czy Tobie również zależy na bardzo wysokich standardach w każdej sytuacji? Wiemy, że szczegóły są najważniejsze. W naszych ubraniach zachowasz doskonały styl bez potrzeby poświęcenia dynamiki. Jeśli chodzi o naszą pasję, czyli skateboarding, wszyscy staramy się, jak tylko możemy. Cokolwiek sobie postanowisz, Twoje ubranie pozwoli Ci zachować wygodę i skoncentrować się na osiąganiu celu. Nasze koszulki są dostępne w rozmaitych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom oraz dać Ci opcję osiągnięcia pełni wyjątkowego potencjału. Koszulki do skateboardingu od adidas w pełni dostosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – koszulki do skateboardingu

Chcesz łamać reguły i tworzyć własne? Baw się i trenuj w naszych produktach dla mężczyzn i kobiet. W kolorach beżowym, białym, zielonym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie koszulki. Koszulki do skateboardingu od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.