alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

koszulka w góry

 
[39]

Koszulki na góry

Stworzyliśmy nowoczesne wydania kultowych kolekcji adidas, które gwarantują sportowy wygląd i wygodę także podczas codziennych zajęć poza treningiem. Nasze koszulki są dostępne w wielu ciekawych stylach, żeby sprostać Twoim wymaganiom i dać Ci sposobność zdobycia pełni indywidualnego potencjału. Nasze koszulki na góry zawsze gwarantują świetny wygląd.

Marka z trzema paskami – adidas – koszulki na góry

Zobacz najmodniejsze, legendarne koszulki takich kolekcji jak Performance, Five Ten czy TERREX. Kolekcja Performance Funkcjonalny design gwarantuje niezawodną skuteczność w każdych warunkach pogodowych. Oto adidas Terrex. Zachowaj zimną krew. Zachowaj koncentrację. Podołaj nawet najostrzejszym ćwiczeniom dzięki oddychającym materiałom i zaawansowanym technologiom jak AEROREADY, CLIMACHILL czy CLIMALITE. Nasze koszulki dostępne są w kolekcjach Clima, PrimeBlue czy RDY. Zabiegamy o oceany bez plastikowych odpadów, tworząc funkcjonalny sprzęt sportowy z poddanych recyklingowi plastikowych odpadów. Parley to kolekcja, do której produkcji wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. W kolorach turkusowym, białym, szarym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie koszulki. Górach – w kluczowym momencie zawsze musisz pokazać, na co Cię stać. Ze sprzętem adidas masz najlepsze wsparcie, aby tego dokonać. Koszulki na góry od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz codziennie pobijać swoje rekordy.