alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

koszulki bokserskie

 
[1]

Koszulki do boksu

Co Cię inspiruje? Sportowy design, swobodny styl retro i pełna gama oryginalnych strojów – oto Twoja inspiracja w kategorii niezobowiązującego, swobodnego, miejskiego stylu. Jeżeli uwielbiasz boks, na pewno przykładasz się do ćwiczeń i doskonalisz swoją technikę. To jest też nasze podejście, dlatego jesteśmy w stanie tworzyć sprzęt, który na pewno Cię nie zawiedzie. Nasze ubrania sportowe zapewnią pełen zakres ruchów i gwarantują przewagę nad przeciwnikami. Nasze kolekcje oferują zróżnicowane style, dopasowane do Twoich wymagań. Koszulki adidas w każdej sytuacji gwarantują świetny wygląd i wygodę. Koszulki do boksu od adidas w pełni pasują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustanawiaj własne zasady – koszulki adidas do boksu

Nasze technologie, takie jak TECHFIT, testujemy w realnych warunkach. Zachowaj zimną krew. Zachowaj koncentrację. Podołaj nawet najostrzejszym treningom dzięki oddychającym materiałom i zaawansowanym technologiom jak CLIMACHILL, HEAT.RDY czy CLIMALITE. DESIGNED4TRAINING, Response czy RDY to nasze najbardziej znane koszulki. Zabiegamy o oceany bez plastikowych odpadów, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. W kolekcji Parley wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach. Nasze koszulki są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, na przyklad: fioletowy, czarny, różowy.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni i kobiety wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je znowu. Koszulki do boksu od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie pobijać swoje rekordy.