adidas
Darmowa dostawa – bez minimalnej kwoty wydanej
Przedłużone zwroty z okazji świąt
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

Odzież piłkarska

(729 produkty)
  • Cena (od najniższej)
  • Najpierw najnowsze
  • Najpopularniejsze
  • Cena (od najwyższej)
  • Najwyżej oceniane
1 / 31
Strona:z 31

ODZIEż PIłKARSKA ADIDAS

W tym sezonie każdy kibic powinien okazać wsparcie swojemu klubowi i drużynie narodowej, wybierając koszulki piłkarskie adidas. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Realu Madryt i Garetha Bale'a, czy też wiernie śledzisz poczynania Manchesteru United i Paula Pogby, w naszej ofercie znajdziesz koszulki klubowe, które z pewnością Cię zainteresują.

Zaawansowane technologicznie, wygodne i stylowe koszulki to wybór w sam raz dla Ciebie. Nieważne, czy wspierasz swoją drużynę na stadionie, w barze z przyjaciółmi, czy też jesteś zawodnikiem na murawie lub sztucznej nawierzchni – adidas oferuje koszulki oraz odzież piłkarską, z których na pewno wybierzesz coś dla siebie.

Wybór odpowiedniego ubioru piłkarskiego
Bez względu na to, czy oglądasz mecz, czy też bierzesz w nim udział, dzięki adidas możesz okazać swoją lojalność, wybierając kolory swojego ulubionego klubu lub drużyny narodowej. Zademonstruj swoje oddanie i wspieraj swój zespół, wybierając koszulki treningowe, bezrękawniki, koszulki przedmeczowe oraz polo, a także wiele innych. Wybór należy do Ciebie.