alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Torby piłkarskie

 
[47]

Torby do piłki nożnej

Akcesoria adidas to podstawa, na której możesz polegać w 100%, bez kompromisów w kwestii stylu czy funkcjonalności. adidas zapewnia maksymalną motywację do ruchu. Nawet jeżeli nie jesteś w nastroju na sesję treningową, nasze akcesoria sprawią, że możesz spoglądać na życie ze sportowego punktu widzenia. Motywacja to podstawa. Zarówno będąc w drodze na trening, do pracy czy podczas zawodów – torby adidas sprawiają, że entuzjazm do stojących przed Tobą wyzwań będzie na szczycie Twojej listy priorytetów. Te wysokiej jakości torby do piłki nożnej to wszystko, czego potrzebujesz.

Stworzone dla kreatorów adidas – torby do piłki nożnej

Znajdziesz tu też torby kolekcji Tiro, Tiro czy Tango. Nasze torby są dostępne w wielu opcjach, na przyklad: szary, czarny, czerwony.

Chcesz łamać zasady i tworzyć nowe? Trenuj i baw się w naszych produktach dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Pokaż wszystkim swój indywidualny styl, wypróbuj torby do piłki nożnej adidas.