alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

odzież piłkarska dla dzieci

 
[373]
1 / 8
Strona:z 8

Dziecięca odzież do piłki nożnej

Czy Tobie również zależy na bardzo wysokich standardach w każdej sytuacji? Wiemy, że szczegóły są decydujące. W naszych dziecięcych ubraniach zachowasz wyjątkowy styl bez utraty dynamiki. Tak podczas weekendowych zawodów, jak i z rówieśnikami na placu zabaw – będąc dzieckiem, wszędzie można dobrze się bawić! Sprzęt adidas wspiera dzieci i młodych ludzi od ich pierwszych sportowych kroków, aż do momentu osiągania życiowych rekordów. Nasze kolekcje zawierają zróżnicowane style, dopasowane do Twoich potrzeb. Odzież adidas w każdej sytuacji gwarantuje świetny wygląd i wygodę. Dziecięca odzież do piłki nożnej od adidas w pełni przystosuje do Twojego aktywnego stylu życia.

Marka z trzema paskami – adidas – dziecięca odzież do piłki nożnej

Mamy w ofercie odzież wytwarzana z poliestru, z bawełny oraz z materiałów z recyklingu. Wszystkie osoby entuzjastycznie spędzające czas, muszą móc polegać na tym, że materiał ich ubrań, kiedy nadejdzie wieczór, wciąż będzie świeży. Bawełna doskonale nadaje się do codziennego noszenia, ponieważ jest przewiewna i nie powoduje nadmiernego pocenia.

Condivo, PrimeBlue czy AlphaSkin to nasza najpopularniejsza odzież. Kolekcja Parley tworzy dla plastiku nową rolę, łącząc ochronę planety z najlepszymi technologiami. Przetworzone plastikowe odpady zebrane na plażach i wybrzeżach tworzą podstawę do każdego elementu tej kolekcji. Mamy w ofercie odzież w wielu opcjach kolorystycznych takich jak: złoty, czerwony, bordowy.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – oferujemy dziecięce produkty adidas. Dziecięca odzież do piłki nożnej od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz codziennie przekraczać swoje granice.