adidas
Wszystkie zamówienia powyżej 199 PLN są dostarczane za darmo*
Darmowe zwroty przez 30 dni
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

rękawice bramkarskie adidas • rękawiczki piłkarskie adidas

35 produktów

CO WYRÓżNIA RęKAWICE BRAMKARSKIE?

Kiedy stoisz pomiędzy dwoma słupkami, próbując schwytać piłkę zmierzającą w Twoim kierunku z prędkością nawet 130 kilometrów na godzinę, potrzebujesz wytrenowanego wzroku, niesamowitego refleksu, idealnej koordynacji i oczywiście dobrych rękawic bramkarskich. Bramkarz jest jednym z najbardziej kreatywnych graczy na boisku. Swoimi zapierającymi dech w piersiach interwencjami porywa tłumy i budzi fale zachwytu. Jego palce przed kontuzjami chroni zaś nie magia, a odpowiednie rękawice, dzięki którym może zapomnieć o urazach.
Kontroluj swój chwyt
Bez wątpienia możesz ćwiczyć, używając zwykłych rękawic treningowych lub nie używając ich wcale. W rękawicach piłkarskich będzie Ci jednak łatwiej przejąć kontrolę nad piłką. Kiedy musisz zablokować mocne strzały, złapanie piłki staje się nie tylko o wiele trudniejsze, ale także bolesne. Dzięki chwytliwym rękawicom zaprojektowanym specjalnie dla bramkarzy jest to o wiele prostsze, zaś siła uderzenia jest amortyzowana. Dodatkowa przyczepność tylko zachęca do wzbicia się w powietrze. Kiedy wybijasz piłkę w rękawicach, możesz skierować ją w wybraną przez Ciebie część boiska, co nie byłoby bez nich możliwe.
Ochrona przed zwichnięciami
Większość rękawic bramkarskich charakteryzyje sztywny, plastikowy rdzeń, który biegnie po wierzchniej stronie palców i skutecznie chroni je przed nadmiernym wyprostem. Dzięki temu rozwiązaniu bramkarze mogą w pełni skupić się na zatrzymywaniu mocnych strzałów bez obawy o kontuzję.