adidas
Wszystkie zamówienia powyżej 199 PLN są dostarczane za darmo*
Darmowe zwroty przez 30 dni
Wybieraj i kupuj spośród 7000 produktów.

halówki adidas

40 produktów

HALÓWKI DO PIŁKI NOżNEJ

Futsal rządzi się innymi prawami: boisko jest wewnątrz, zespoły zredukowano do pięciu zawodników, a korki zostały zamienione na buty halowe. Chociaż ten sport jest bliskim kuzynem piłki nożnej, przy wyborze wyposażenia należy przyjąć inne kryteria: podeszwa musi być dostosowana do powierzchni typowych dla hali, konieczne jest mocniejsze dopasowanie i lepsza amortyzacja. Te buty są wygodne jak klapki – już nigdy nie zechcesz ich zdjąć!
Precyzja i zwinność
Kontrola to słowo-klucz w futsalu. Musisz mieć dobre czucie piłki, kontrolować ją i robić to, co zaplanujesz. Dzięki doskonałemu dopasowaniu buty na halę adidas są niesamowicie wygodne. Pozwalają na maksymalne przyspieszenie i szybkie zwroty, jednocześnie stabilizując stopę. Mimo że boisko jest mniejsze, w dalszym ciągu musisz sporo biegać: buty halowe muszą być wykonane z oddychającego materiału, który ograniczy pocenie stóp. Oto technologie adidas, które pozwolą Ci zwiększyć wydajność:
  • Technologia Dual Lock Collar zapewnia wsparcie kostki i stabilność
  • Technologia TORSION TAPE łączy elastyczność i wsparcie
  • AGILITY KNIT 2.0 forefoot dla mocnego dopasowania standardowego oraz dynamicznego
  • Technologia Controlskin dająca panowanie nad piłką
Wybierz swój model
Na stronie adidas.pl znajdziesz róże typy halówek. Możesz wybrać wzór sznurowany lub wsuwany, skórzaną, syntetyczną lub materiałową cholewkę, a także kolor, który najbardziej Ci odpowiada. Buty Nemeziz Tango zapewniają niezrównaną zwinność a model Predator – absolutną precyzję. Natomiast obuwie Copa Tango to legendarna klasa sama w sobie. Trudny wybór, prawda?