alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

nagolenniki adidas

 
[24]

Nagolenniki adidas

Starcia na boisku piłkarskim mogą być brutalne i doprowadzić do kontuzji, dlatego jednym z elementów podstawowego wyposażenia każdego prawdziwego piłkarza są nagolenniki. Ich zadaniem jest osłonić wyjątkowo narażoną na ataki obrońców kość piszczelową przed uszkodzeniem. W kolekcji nagolenników adidas odnajdziesz modele w różnych rozmiarach, dopasowane do stylu, w jakim grasz i do twoich ogólnych potrzeb. Podstawowy cel nagolenników adidas to ochrona goleni przed ostrymi wejściami przeciwnika tak, aby nie doszło do stłuczenia lub złamania kości. Zróżnicowanie modeli w zakresie rozmiarów jest odpowiedzią na rozmaite style gry. Jeśli bazujesz na szybkości i dynamice, a twoje zadania to przede wszystkim unikanie obrońców, możesz postawić na nagolenniki adidas o mniejszej powierzchni. W zestawie z kołnierzami kompresyjnymi, które odpowiadają za stabilność i utrzymanie nagolenników w jednym miejscu, zyskujesz komplet pozwalający ci zapewnić sobie ochronę bez dokładania zbędnego ciężaru. Choć w piłce nożnej szybkość zawsze była i będzie kluczowa, to jednak niektórzy gracze wybiorą modele o większej powierzchni i bardziej złożonej konstrukcji. Nagolenniki adidas o nieco większym rozmiarze z dołączanymi ochraniaczami na kostki to rozwiązanie dla wszystkich piłkarzy, którzy preferują standardową wersję ochrony. Z pewnością docenią ją obrońcy i wszyscy gracze, których gra obfituje w bezpośrednie starcia fizyczne z rywalami. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nawet wyjątkowo agresywni przeciwnicy nie będą stanowić aż tak dużego zagrożenia.

Podstawowa ochrona dla piłkarzy

Kolekcja nagolenników adidas została przygotowana z myślą o amatorach i profesjonalistach, którzy występują na boiskach piłkarskich i muszą ochronić newralgiczne części ciała. Część modeli składa się wyłącznie z polipropylenowych płytek na golenie, które utrzymują się na nodze z pomocą kołnierzy kompresyjnych. To sposób na uzyskanie maksymalnej lekkości, która przekłada się na szybkość na boisku. Nagolenniki adidas o większym rozmiarze i uzupełnione o ochraniacze na kostki pozwalają uzyskać większą ochronę kosztem ciężaru, ale z pewnością przyda się ona zawodnikom często uczestniczących w starciach fizycznych z przeciwnikiem, a więc na przykład obrońcom.