alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Piłka nożna

 
[75]
Z piłkami adidas wykręcisz maksimum swoich możliwości na boisku i będziesz zawsze gotowy do walki o zwycięstwo. Profesjonalna konstrukcja i bogaty wybór modeli piłek nożnych doda ci sportowej mocy niezależnie od okoliczności.
1 / 2
Strona:z 2

Piłka nożna – daj sobie szansę na wygraną

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie, ważne jednak, żeby owa piłka była dopasowana z najwyższą starannością do twojego preferowanego typu gry. Każdy, kto kocha sport, wie przecież, że oprócz piłkarskich emocji, ważny jest także odpowiednio dobrany sprzęt, który podniesie jakość doświadczenia na boisku. Z piłkami nożnymi adidas poczujesz się jak mistrz podczas każdego meczu.

Piłka do nogi – strzel zwycięskiego gola

Wybierz piłkę nożną, biorąc pod uwagę swój poziom techniczny, rodzaj podłoża, na którym będziesz grać, czy swoje zaawansowanie techniczne lub preferowany styl gry. Długie podania? Dynamiczne zwroty i szybkie kiwki? Warto sprawdzić piłki do nogi adidas stworzone przy użyciu bezszwowej konstrukcji powłoki zewnętrznej, dzięki czemu zwiększy się twój poziom kontroli nad piłką, co z pewnością podniesie zarówno celność dalekich kopnięć, jak i precyzję szybkich wymian. Dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na zbędne czynności i chcą być zawsze gotowi do akcji, dobrym wyborem będą piłki z butylowym pęcherzem, których specjalne właściwości powodują, że powietrze w piłce utrzymuje się bardzo długo, bez konieczności ciągłego dopompowywania sprzętu.

Piłka nożna – podejmij sportowe wyzwanie

Jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, z pewnością zainteresują cię minirepliki kultowych piłek z najważniejszych rozgrywek piłkarskich, takich jak Mistrzostwa Świata czy Europy. Te modele, wypełnione specjalną pianką, nie wymagają pompowania i nadają się od razu do gry. Świetnie sprawdzą się np. jako sprzęt do ćwiczenia dryblingu lub pierwsza piłka dla najmłodszych. Oczywiście futbol to nie tylko pasja do wysiłku fizycznego, ale i szczere kibicowskie emocje. Warto dodać sobie animuszu piłką z symbolami ukochanego klubu piłkarskiego albo taką, która nawiązuje do historii dyscypliny i legendarnych modeli futbolówek z lat 70. czy 80., oczywiście udoskonalonych o najnowsze osiągnięcia techniczne. Walcz o zwycięstwo.