Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas

ŁĄCZY NAS GRA

piłka do nogi adidas • piłka do piłki nożnej adidas

73 produktów
1 / 2
Strona:z 2

JAKą PIłKę NOżNą WYBRAć?

Pełna kontrola podczas gry to podstawa. Budowa wybranej przez Ciebie piłki będzie miała wpływ na to, jak radzisz sobie na boisku. Musisz zwrócić uwagę na to, jaka jest w dotyku, jaki ma kształt, jak się porusza i jak zachowuje się w locie. Gracze lubiący rywalizację używają przeważnie różnych piłek na treningu, meczu, czy nawet w czasie zwykłej zabawy. Sprawdź poniższe opcje i zdecyduj, która z nich będzie odpowiednia dla Twojego stylu gry.
piłka nożnaówka do zabawy i na trening
Model ten został stworzony z myślą o wytrzymałości, a zatem sprawdzi się niemal na każdej nawierzchni. Zazwyczaj piłki tego typu są nieco cięższe, aby dostosować się do wolniejszej gry początkujących zawodników. Niemniej jednak używają ich gracze na każdym poziomie zaawansowania – do treningu i zabawy – przeważnie na twardych murawach, ze względu na ich odporność na zniszczenie. łączenia szyte to podstawowa różnica między piłkami meczowymi a treningowymi, jaką można dostrzec gołym okiem. Rozwiązanie to zapewnia niezawodny kontakt z piłką wszystkim zawodnikom.
Coraz popularniejsze piłki treningowe
Gracze, którzy chcą dać z siebie wszystko podczas meczu, powinni trenować z piłką jak najbardziej zbliżoną do tej, która będzie używana podczas rozgrywek. Twoje podania, strzały oraz ogólna technika będą nieco inne w przypadku lżejszej piłki wykonanej z użyciem najwyższej jakości lateksowego pęcherza. Wypróbuj model zatwierdzony przez NFHS, który używany jest przez zespoły w niektórych klubach, szkołach średnich i koledżach. Aby otrzymać certyfikację NFHS, piłka musi:
  • być sferyczna
  • mieć warstwę zewnętrzną wykonaną ze skóry lub zatwierdzonego materiału syntetycznego, który jest wodoodporny
  • mieć obwód od 68,5 do 71 centymetrów
  • ważyć na początku meczu od 396 do 453 gramów
Modele do piłki nożnej, które rozpalają emocje
Najdroższe w wykonaniu piłki meczowe tworzy się dla najlepszych zawodników – z wykorzystaniem najwyższej jakości powłoki, wzmocnienia oraz pęcherza, co zapewnia jak najbardziej powtarzalne specyfikacje lotu oraz uderzenia. Jedne z najbardziej imponujących, oficjalnych piłek meczowych wykonuje się metodą zgrzewania termicznego, bez zastosowania szwów (TSBE). Technologia ta zapewnia gładką w dotyku powierzchnię i mniejszy pobór wilgoci, co zwiększa kontrolę podczas gry. Piłki nożne adidas przechodzą rygorystyczne testy zgodnie z wymogami FIFA, w których plasują się na pierwszym miejscu pd względem kształtu, wagi, wydajności, odbicia oraz poboru wilgoci. Większość piłek treningowych oraz meczowych adidas ma certyfikację FIFA, dzięki czemu z łatwością prowadzisz swoją drużynę do zwycięstwa.
Piłka nożna

Piłka nożna to sport, który jest nie tylko fantastycznym sposobem na aktywne spędzanie czasu – to także możliwość wyrażenia się oraz dania ujścia dla swojej kreatywności, lub gry zespołowej i współpracy z innymi graczami. Jednak, żeby grać w piłkę, potrzebna jest futbolówka, a piłki adidas to absolutny top, jeśli chodzi o tą kategorię sprzętu sportowego. To właśnie piłka do piłki nożnej adidas od lat jest używana w finałowym meczu Ligi Mistrzów UEFA. Piłka adidas UCL Finale Madrid dzięki swojej bezszwowej konstrukcji stworzonej przy użyciu technologii TSBE pozwoli na lepsze czucie i kontakt, a także sprawdzi się w deszczowych warunkach z powodu ograniczonej absorpcji wody. Piłka adidas UCL Finale Madrid posiada także wersję przeznaczoną dla juniorów, która waży jedynie 290 gramów, zachowując zarazem pełny wymiar. Jeśli wolisz opcję retro, świetnym wyborem będzie piłka do nogi adidas Tango Rosario – nawiązująca do mundialu, który miał miejsce w Argentynie w 1978. Tango Rosario to ręcznie szyta powłoka, poliuretanowa imitacja skóry oraz certyfikat FIFA Quality – wszystko w trosce o jak najlepszy komfort podczas grania. Piłki adidas to także piłki reprezentujące poszczególne kluby, wśród których znajdziesz takie legendy jak: Real Madrid, FC Bayern Monachium czy Manchester United.

Kontrola nad piłką w ułatwionej wersji

Kiedy jesteś na boisku i chcesz wykonać to ostatnie podanie otwierające drogę do bramki, oddać precyzyjny, dokładny strzał na bramkę rywali bądź wykonać zwód w celu minięcia przeciwnika – potrzebujesz sprzętu, na którym można polegać. Dlatego piłka do piłki nożnej adidas to wybór, który się opłaci. Poprzez troskę oraz jakość wykonania piłka do nogi adidas to Twój sprzymierzeniec, gdy masz ją przy nodze. Gdy obserwujesz futbolówkę spadającą z kilkunastu metrów w Twoją stronę możesz skupić się na przyjęciu, ufając, że piłka do nogi adidas zachowa się tak jak tego oczekujesz.

Piłka do piłki nożnej adidas to kategoria oferująca coś dla każdego – niezależnie od tego czy potrzebujesz sprzętu na mecze na pełnowymiarowym stadionie, czy chcesz czegoś na trening, znajdziesz dla siebie coś ciekawego patrząc na piłki adidas.