alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Getry piłkarskie

 
[40]

Getry piłkarskie – niezbędne do skompletowania stroju na boisko

Nie tylko profesjonalne obuwie, ale też getry piłkarskie muszą spełniać wiele zadań tak, aby na boisku zawodnik mógł w pełni realizować swój potencjał. Skarpetki dla piłkarzy marki adidas wykonywane są z przewiewnych materiałów, uzupełnionych często o siateczkową wentylację, co zapewnia suchy komfort podczas treningu. Innowacyjne technologie, takie jak Techfit dają dodatkowe wsparcie podbiciu stopy, a także stopniową kompresję na całej jej długości, co poprawia krążenie krwi i minimalizuje drgania mięśni. Z kolei design Formotion podąża za wykonywanymi ruchami, gwarantując indywidualne dopasowanie do anatomii piłkarza. Optymalna amortyzacja stopy odciąża kluczowe obszary, a mocne otulenie stopy w kostce i podbiciu zwiększa bezpieczeństwo na boisku. W wybranych modelach zastosowano specjalną konstrukcję dla lewej i prawej stopy, co jeszcze bardziej podnosi swobodę kolejnych ruchów.

Getry piłkarskie – komfort, bezpieczeństwo, profesjonalizm

Podczas treningu czy w trakcie rozgrywania meczu futbolowego piłkarz powinien mieć zagwarantowane bezpieczeństwo i maksymalny komfort. Getry piłkarskie zaprojektowane w nowoczesnych technologiach nie nasiąkają wilgocią, lecz szybko odprowadzają pot na zewnątrz, pozostawiając przyjemne uczucie suchości. Bezpieczne dopasowanie i nieprzesuwający się materiał zapobiegają otarciom, a kompresyjne wsparcie poprawia również kondycję sportowca od wewnątrz, usprawniając cyrkulację krwi. Innowacyjna amortyzacja palców, pięty i łydek zwiększa pewność każdego kroku i nie pozwala na niebezpieczne przeciążenia, które łatwo mogą zakończyć się kontuzją.

Skarpetki przeznaczone do piłki nożnej na poziomie

Być może grasz tylko towarzysko raz na jakiś czas z kumplami, a może treningi piłkarskie to twoja prawdziwa pasja i powołanie. Niezależnie od tego, poziom i jakość gry zależą także od detali, takich jak futbolowe skarpetki. Piłka nożna to sport, w którym ważna jest nie tylko fizyczna sprawność, ale też pełne skupienie, które jest niemożliwe, gdy rozprasza cię niewygodny strój. Co więcej, jeśli jesteś kibicem jednego z najlepszych klubów świata, np. Realu Madryt, Milanu czy Manchester United, możesz zamanifestować swoje uwielbienie, wybierając getry piłkarskie z logo ulubionej drużyny.