alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

Strój i koszulka reprezentacji Japonii

 
[9]

Walcz jak samuraj w piłkarskiej koszulce reprezentacji Japonii

Odwaga, wytrwałość, sportowa rywalizacja w duchu fair play – to wartości bliskie sercu każdego prawdziwego wojownika. Czy to na macie czy na boisku – daje z siebie wszystko i walczy do końca. Piłkarska koszulka reprezentacji Japonii to doskonały sposób, aby pokazać, że wartości kraju samurajów są bliskie także twojemu sercu. Koszulka reprezentacji Japonii wykonana jest z przewiewnego, szybkoschnącego materiału. Dzięki temu idealnie nadaje się zarówno na trening, jak i do noszenia na co dzień, nawet w upalne dni.

Dyscyplina w japońskim stylu

Kultura kraju kwitnącej wiśni ma wielu sympatyków na całym świecie, w tym także w Polsce. Japończycy od wieków słyną z dyscypliny, pokory i pracowitości. Dotyczy to również futbolu. Czy wiesz, że japońscy kibice po zakończeniu meczu swojej reprezentacji na mistrzostwach świata zostają na stadionie, by posprzątać i w ten sposób okazać szacunek gospodarzom? Jeśli i ty cenisz taką postawę, z pewnością dołączysz do grona kibiców japońskiej drużyny. Koszulka piłkarska Japonii to niezbędny element stroju każdego kibica drużyny kraju kwitnącej wiśni.

Od błękitu nieba do bieli obłoków

Poszczególne wersje koszulki reprezentacji Japonii bardzo się od siebie różnią. Wersję podstawową koszulki charakteryzuje wzór inspirowany obłokami wolno przepływającymi po błękitnym niebie. To w takich koszulkach zespół Japonii gra w swoim kraju. Gdy drużyna jedzie na zawody zagranicę przywdziewa koszulki wyjazdowe. Ich proste, klasyczne wzornictwo nawiązuje do flagi narodowej, w której dominuje kolor biały. Czysta, minimalistyczna biel koszulki wyjazdowej Japonii wzbogacona jest między innymi o napis o podwójnym znaczeniu: „Duch samuraja” i „Czyste niebo”.