alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

Y-3

 
[323]
Y-3 Rivalry BialyY-3 Rivalry Bialy
Add to wishlist

Y-3 Rivalry

Y-3

Y-3 Boston 11 Shoes CzerńY-3 Boston 11 Shoes Czerń
Add to wishlist

Y-3 Boston 11 Shoes

Y-3

Etui na karty Y-3 CzerńEtui na karty Y-3 Czerń
Add to wishlist

Etui na karty Y-3

Y-3

Torba Y-3 Lux Tote CzerńTorba Y-3 Lux Tote Czerń
Add to wishlist

Torba Y-3 Lux Tote

Y-3

Etui Y-3 Phone CzerńEtui Y-3 Phone Czerń
Add to wishlist

Etui Y-3 Phone

Y-3

Kapelusz Y-3 TYO B CzerńKapelusz Y-3 TYO B Czerń
Add to wishlist

Kapelusz Y-3 TYO B

Y-3

1 / 7
Strona:z 7

W najnowszej kolekcji Y-3 odnajdziesz unikatowe kody zawsze obecne w propozycjach marki.

Łącząc buntowniczego ducha Yohjiego Yamamoto z historią adidas, Y-3 po raz kolejny prezentuje nowe podejście do designu inspirowanego wydajnością. Odkryj owoce naszego rewolucyjnego projektu partnerskiego, w ramach którego awangardowa marka prezentuje mnóstwo śmiało innowacyjnych designów – gotowych do eksperymentów.

Wejdź w przewrotny świat adidas i Yohjiego Yamamoto.

Silne nawiązania do przeszłości w oczywisty sposób konfrontują przyszłość współczesnego designu. Od wyrazistych ubrań po innowacyjne modele butów – każda kolekcja od adidas i Yohjiego Yamamoto wprowadza nową, rewolucyjną wizję w stylu Y-3.

Odkryj buntowniczy styl

Niekonwencjonalne kroje, progresywne materiały i nie tylko – Y-3 zaskakuje z każdym sezonem, czerpiąc z tradycji adidas i Yohjiego Yamamoto, aby oferować odważny design. W tej kolekcji marki zmieniają kultowe modele w awangardową i ponadczasową modę, dla której przyszłość nie kryje żadnych tajemnic.