alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Y-3

 
[206]

Wejdź w świat buntowniczych wizji adidas i Yohjiego Yamamoto, wybierz jedyne w swoim rodzaju ubrania, akcesoria i buty z kolekcji Y-3.

Y-3 Shiku Run Shoes SzaryY-3 Shiku Run Shoes Szary
Add to wishlist

Y-3 Shiku Run Shoes

Y-3

Y-3 Gazelle CzerńY-3 Gazelle Czerń
Add to wishlist

Y-3 Gazelle

Y-3

Y-3 Hokori II
Y-3 Kaiwa
Y-3 Classic Puffy Down Hooded Parka
Y-3 Classic Light Down Quilted Skirt
Y-3 Classic Liner Long Parka
Classic Sport Uniform Cargo Pants
Y-3 Kaiwa
Y-3 Kaiwa
Y-3 Ajatu Court High
Y-3 Classic Chest Logo Hoodie
Y-3 Classic Chest Logo Crew Sweatshirt
Y-3 GR.1P
Y-3 Ultraboost 22
Y-3 Idoso Boost
Y-3 Tech Backpack
Y-3 Classic Beanie
Y-3 Classic Chest Logo Tee
Y-3 CL Logo Tee
Y-3 CL Track Pants
Y-3 Terrex Swift R3 GTX
Y-3 Sheer Leopard Dress
Y-3 Terrex Swift R3 GTX
Y-3 Classic Back Logo Full-Zip Hoodie
Y-3 Classic Light Down Quilted Skirt
Y-3 Classic Puffy Down Jacket
Classic Dorico Nylon Hooded Trench Coat
Y-3 GR.1P
Y-3 Makura
Y-3 Makura
Y-3 Classic Chest Logo Hoodie
Y-3 Classic Beanie
Y-3 Boxing
Y-3 CL Track Jacket
Y-3 Classic Terry Cuffed Pants
Y-3 Utility Backpack
Engineered 3-Stripes Track Jacket
Y-3 Sprint
Y-3 Slides
Y-3 Hicho
Y-3 Logo Pants
Y-3 Football Long Sleeve Tee
Y-3 Icon Beanie
Y-3 Crew Socks (2 Pairs)
1 / 5
Strona:z 5

W najnowszej kolekcji Y-3 odnajdziesz unikatowe kody zawsze obecne w propozycjach marki.

adidas i Yohji Yamamoto kontynuują współpracę, prezentując linię awangardowej odzieży sportowej. W tym sezonie Y-3 rzuca światło na swój najbardziej kultowy kolor. Intensywny pomarańczowy to wyrazisty kontrast dla czerni i naturalnej palety barw. Linia nawiązuje do sportu, który wywarł na nią całkiem spory wpływ – do piłki nożnej.

Wejdź w przewrotny świat adidas i Yohjiego Yamamoto.

Silne nawiązania do przeszłości w oczywisty sposób konfrontują przyszłość współczesnego designu. Od kontrastowych logotypów i śmiałych zestawień, po fluorescencyjny kolor pomarańczowy – najnowsza kolekcja od adidas i Yohjiego Yamamoto stanowi harmonijną kakofonię stylów.

Odkryj buntowniczy styl

Niezależnie od tego, czy chodzi o logo z godłem piłkarskim, czy o grafikę sponsora drużyny, najnowsza kolekcja Y-3 na nowo interpretuje sportowe kody i wytycza drogi przyszłości projektowania. W unikatowej linii butów każdy znajdzie coś dla siebie, bo nawiązuje ona do najbardziej znanych modeli. W tej kolekcji adidas i Yohji Yamamoto zmieniają kultowe modele w awangardową i ponadczasową modę, dla której przyszłość nie ma tajemnic.