alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Mężczyźni · Y-3

 
[131]

Pierwsza kolekcja Y-3 powstała w 2002 roku i była rewolucyjnym podejściem do mody sportowej. I ciągle ewoluuje.

NOWOCZESNY STYL MIEJSKI

Y-3 to więcej sportowego stylu na co dzień. To innowacyjność adidas i niepowtarzalny styl Yohjiego Yamamoto. W kolekcji Y-3 znajdziesz zaskakujące ubrania, buty i akcesoria.

Podejście Yojiego Yamamoto do konstrukcji ubrań oraz grafik w kolekcjach Y-3 jest jedyne w swoim rodzaju. Yamamoto jest mistrzem proporcji i jednym z najbardziej wpływowych żyjących designerów na świecie. Jego projekty pełne są poetyckich odniesień.

Y-3 AJATU COURT LOW CzerńY-3 AJATU COURT LOW Czerń

Y-3 AJATU COURT LOW

Y-3

Y-3 Classic Back Logo Full-Zip Hoodie CzerńY-3 Classic Back Logo Full-Zip Hoodie Czerń

Y-3 Classic Back Logo Full-Zip Hoodie

Męskie Y-3

1 / 3
Strona:z 3