alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 100 DNI NA ZWROTY

adidas torsion

 
[56]
1 / 2
Strona:z 2

adidas Torsion

W trakcie aktywności fizycznej wymagasz od swojego obuwia stabilizacji oraz wsparcia, dlatego warto spojrzeć w kierunku butów adidas Torsion, które posiadają na pokładzie Torsion System. Przykładem takiego sprzętu są buty Adizero Boston 7, które pełne są użytecznych technologii, co zwiększa ich komfort. Ten sznurowany model jest idealnym wyborem do biegania – w jego przygotowaniu zastosowano technologię Torsion System, dzięki której ciężar ciała lepiej rozkłada się między przodem i tyłem stopy. Ponadto cholewka została wykonana z przewiewnej siatki, a podeszwa zewnętrzna z gumy Continental™, która zapewnia lepszą przyczepność. Kolejną możliwością jest obuwie adidas Ultraboost Laceless. Te niesznurowane buty również będą idealną opcją do biegania, jako że za stabilizację także odpowiada system adidas Torsion. Co więcej w trakcie tworzenia buta została wykorzystana technologia Boost, która sprawi, że w trakcie biegu z każdym krokiem dostaniesz dawkę dodatkowej energii. Kategoria adidas Torsion to też buty adidas Solarboost, również wspierane przez Torsion System, zapewniające rewelacyjną stabilizację. Fitcounter to z kolei ochrona dla twoich pięt - osłona, która idealnie dopasuje się do kształtu twojej stopy.

Biegnij szybko, stabilnie i pewnie

Bieganie to sposób na sportową walkę - z przeciwnikami oraz z samym sobą, a dzięki adidas Torsion może to być bezpieczna rywalizacja z odpowiednią stabilizacją stopy. Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak, aby zadbać o dobre przygotowanie – dlatego adidas Torsion to kategoria, która jest warta uwagi, jeśli uprawiasz jogging. Odpowiednia amortyzacja ciężaru ciała odbywa się bardziej efektywnie przy użyciu tej technologii, która sprawia że jest on przenoszony pomiędzy przodem i tyłem podeszwy z łatwością. Dzięki Torsion System zdobędziesz stabilizację, która opłaci się w trakcie samego biegu, a także wsparcie potrzebne przy lądowaniu i odbiciu od ziemi.

Najlepsze buty na bieżni

Jeśli chcesz w najlepszy sposób wykorzystać buty adidas Torsion to niewątpliwie najlepszym miejscem do tego będzie bieżnia bądź twoja ulubiona trasa biegowa. Od teraz możesz skupić się na tym, co naprawdę kochasz, czyli na bieganiu, a Torsion System zadba o dobrą stabilizację.