alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

adidas Stan Smith

 
[93]
Odkryj klasyczne buty adidas Stan Smith, które od lat zachwycają nieskomplikowanym stylem i zapewniają komfort na co dzień. To uniwersalne obuwie, które sprawdzi się w niemal każdej sytuacji, a teraz jest jeszcze bardziej przyjazne środowisku.

„Buty Stan Smith sprawiają, że czuję się sobą: pewnie, klasycznie i ponadczasowo.”

Celestine, stylistka

Fresh Stan Smiths from the new collection.

Unapologetically classic

For the past six decades the Stan Smith silhouette has stood tall as an icon of global culture. Now it’s been reborn for a generation that refuses to play by the rules.
A white Stan Smith sneaker against a neutral background.
A model wearing a Stan Smith sneaker.
A white Stan Smith sneaker with blue detail against neutral background.
A model wearing Stan Smith sneakers.
1 / 2
Strona:z 2

Bardziej przyjazne środowisku

Od 1973 roku mniej więcej pozostają takie same. Ale teraz buty Stan Smith muszą się jednak zmienić. I nie chodzi tu o ich wygląd czy wygodę – chodzi o to, jak zostały stworzone. Pora, by te klasyczne buty stały się bardziej przyjazne dla środowiska. By stały się naprawdę ponadczasowe. Nie rezygnujemy z dobrze znanego designu, ale tworzymy nowe wersje sneakerów Stan Smith z cholewką PRIMEGREEN, z materiałów pochodzącą z recyklingu. To nowy standard w ochronie środowiska. I jednocześnie klasyczny wygląd. Bo styl i zrównoważony rozwój powinny iść w parze. Razem z Tobą.

To część naszego założenia, aby ograniczyć ilość plastikowych odpadów, i chcemy do 2024 roku wykorzystywać tylko poliester pochodzący z recyklingu. Zmieniając nasze kultowe buty w zrównoważony sposób, robimy jeden, ale ważny krok w kierunku czystszej przyszłości.

Nowa kolekcja Stan Smith to nie tylko klasyka, ale też modele inspirowane postaciami z komiksów i filmów Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars. Kermit, Groot, Yoda, WALL-E, Rex i The Hulk – każdy model prezentuje detale zaczerpnięte ze świata tych dobrze znanych bohaterów, dla których proekologiczne działania nie są czymś obcym. Już czas, by zacząć działać i wybierać bardziej ekologiczne, wyraziste sneakery.