alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Przejdź do głównej treści
adidas

Buty Stan Smith

 
[129]
1 / 3
Strona:z 3

Bardziej przyjazne środowisku

Od 1973 roku mniej więcej pozostają takie same. Ale teraz buty Stan Smith muszą się jednak zmienić. I nie chodzi tu o ich wygląd czy wygodę – chodzi o to, jak zostały stworzone. Pora, by te klasyczne buty stały się bardziej przyjazne dla środowiska. By stały się naprawdę ponadczasowe. Nie rezygnujemy z dobrze znanego designu, ale tworzymy nowe wersje sneakerów Stan Smith z cholewką PRIMEGREEN, z materiałów pochodzącą z recyklingu. To nowy standard w ochronie środowiska. I jednocześnie klasyczny wygląd. Bo styl i zrównoważony rozwój powinny iść w parze. Razem z Tobą.

To część naszego założenia, aby ograniczyć ilość plastikowych odpadów, i chcemy do 2024 roku wykorzystywać tylko poliester pochodzący z recyklingu. Zmieniając nasze kultowe buty w zrównoważony sposób, robimy jeden, ale ważny krok w kierunku czystszej przyszłości.

Nowa kolekcja Stan Smith to nie tylko klasyka, ale też modele inspirowane postaciami z komiksów i filmów Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars. Kermit, Groot, Yoda, WALL-E, Rex i The Hulk – każdy model prezentuje detale zaczerpnięte ze świata tych dobrze znanych bohaterów, dla których proekologiczne działania nie są czymś obcym. Już czas, by zacząć działać i wybierać bardziej ekologiczne, wyraziste sneakery.