alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

Rękawy kompresyjne

 
[8]

Rękaw kompresyjny, czyli wyższy poziom profesjonalizmu sportowego

Trenując jakąkolwiek dyscyplinę sportu, dochodzisz do poziomu, w którym każdy najdrobniejszy szczegół może decydować o twoim wyniku. Dlatego, kiedy jesteś już zaawansowanym sportowcem, szukasz dodatkowego wsparcia dla swojego ciała. Rękaw kompresyjny może być fantastycznym dopełnieniem treningowego stroju. Zakładając rękawy kompresyjne, wspomagasz mięśnie swoich rąk, dzięki czemu mogą pracować dłużej i wydajniej. Kompresja ma pozytywny wpływ na krążenie krwi. Dobre krążenie z kolei powoduje, że mięśnie są odżywione i jest im w stabilny sposób dostarczona energia. Dzięki temu jesteś w stanie wykorzystać cały potencjał swoich mięśni, a one nie męczą się tak szybko. Jest to zatem prosta recepta na zwiększenie swojej wydajności w trakcie treningu i stałe poprawianie sportowych osiągnięć. Oprócz właściwości kompresyjnych rękawy są bardzo przyjazne w używaniu podczas wysiłku fizycznego. Oddychający materiał zapobiega przepoceniu, rękaw kompresyjny ma też specjalne silikonowe zakończenie, które utrzymuje go na miejscu nawet przy bardzo energicznym ruchu. Postaw zatem na wsparcie swojego ciała, które dają ci rękawy kompresyjne zapewniające najwyższą jakość wykonania i maksimum komfortu.

Opaski sportowe na rękę mają wiele zastosowań

Rękaw kompresyjny to tylko jedna z propozycji w tej kolekcji, którą możesz założyć na swoją rękę. Proponujemy też inne elementy stroju sportowego, które mają bardzo funkcjonalny charakter. Frotki na nadgarstek, którymi możesz ocierać swoje czoło z potu to podstawowe wyposażenie profesjonalnych sportowców. Miękkie materiały działają jak mini ręcznik, który wygodnie spoczywa na twojej ręce i w każdej chwili możesz go użyć. Jeśli trenujesz z aplikacją dla sportowców lub po prostu chcesz mieć przy sobie telefon, to świetnym rozwiązaniem jest opaska, dzięki której możesz przytwierdzić go do swojego ramienia. Jest to bezpieczny sposób na trzymanie telefonu przy sobie, a do tego będziesz mógł z niego skorzystać w każdym momencie. Proponujemy też bardzo stylowe opaski kapitańskie. Jeśli jesteś dumnym kapitanem swojej drużyny, to pięknie prezentująca się opaska na pewno doda ci blasku i energii. Każda opaska sportowa na rękę jest oczywiście ozdobiona naszym logo, dzięki czemu zyskuje wygląd profesjonalnego, sportowego wyposażenia.