alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

torba do jogi

 
[6]

Torby do jogi

Akcesoria adidas to podstawa, na której możesz w pełni polegać, bez konieczności narażania stylu czy funkcjonalności. Charakterystyczny design adidas jest zauważalny we wszystkich naszych kolekcjach. Tak staramy się zainspirować Cię do tego, by poczuć pewność siebie i wyjątkowość każdego dnia. Co masz w planach na dziś? W swojej nowej torbie adidas zmieścisz absolutnie wszystko, czego możesz potrzebować na ostrym treningu, zawodach czy weekendowym wyjeździe. Te wysokiej jakości torby do jogi to wszystko, czego potrzebujesz.

Ustanawiaj własne zasady – torby adidas do jogi

Zobacz najmodniejsze, mające status legendy torby takich kolekcji jak między innymi adidas by Stella McCartney czy Performance. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie chcą poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest głównie na osiągnięcia. W kolorach niebieskim, pomarańczowym, szarym i nie tylko – oto dostępne dla Ciebie torby. Torby do jogi od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia ustanawiać nowe osobiste rekordy.