alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Butelki na wodę

 
[4]

Butelka na wodę, która ożywi wasz look

Na pewno słyszeliście o tym, że ludzkie ciało składa się w większości z wody. Nie trudno zatem zgadnąć, że jest to jeden z najważniejszych elementów naszej diety. I to zarówno jeśli jesteście sportowcami lub osobami, które są aktywne w stopniu rekreacyjnym, jak i dla tych z was, którzy ruchu zażywają sporadycznie. Bardzo często zapominamy o regularnym przyjmowaniu płynów. Może stylowa butelka na wodę pomoże rozwiązać ten problem? Butelki na wodę, które wypuszczamy na rynek to nie tylko pojemnik, ale też element stylu, który możecie wykreować. Dzięki naszym wzorom i wysokiej klasy materiałom, z których zrobione są butelki na wodę adidas, zwykła butelka zamienia się w atrakcyjny gadżet, opatrzony rozpoznawalnym wszędzie logo naszej marki. Każdy znajdzie styl i kolor, który pasuje do reszty stroju. Budowa każdej butelki na wodę adidas to też komfort w noszeniu i uzupełnianiu, dzięki wygodnym rączkom i szerokim otwarciom. Wygodne jest też ich mycie – po prostu wrzućcie je do zmywarki i gotowe! Jeśli sprawicie sobie stylową butelkę na wodę, to nie będziecie się bez niej ruszać, podobnie jak bez telefonu czy zegarka. Dzięki temu regularność w przyjmowaniu płynów macie gwarantowaną!

Nie tylko na wodę – pij to, co lubisz!

Nasze butelki mogą wam służyć do transportowania wody, ale także wszystkich innych płynów, na przykład płynów izotonicznych, które tak chętnie sączą sportowcy podczas treningu. Musicie też wiedzieć o tym, że butelki na wodę adidas są zupełnie bezpieczne, jeśli chodzi o napełnianie je płynami gorącymi. Dlaczego? Otóż materiały, z których są wyprodukowane, nie zawierają bisfenolu-A – związku, który wchodząc w reakcję z wysoką temperaturą, wydziela szkodliwe dla zdrowia substancje. Jeśli zatem na trening czy spacer macie ochotę zaopatrzyć się w waszą ulubioną herbatę, czy kawę, to możecie to robić bez żadnych obaw. Pomyślcie też o kwestiach ekologicznych. Wysokiej jakości butelka na wodę, która będzie wam służyć przez wiele lat, sprawi, że nie będziecie musieli co chwilę kupować napojów w jednorazowych opakowaniach. W skali kilku lat to ogromny oddech dla naszej planety. Wybierzcie model butelki na wodę adidas, która pasuje do waszego stylu i żyjcie zdrowo, modnie i ekologicznie!