alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

bezszwowy stanik

 
[33]

Staniki

Nie pozwól pokrzyżować sobie planów. Ubrania adidas łatwo dopasują się do Twojego stylu i pozwolą Ci spełnić swoje cele z wygodą i energią. Swoboda i dopasowanie są niesamowicie ważne, jeśli chodzi o staniki – w sporcie i poza nim. Bez żadnych kompromisów. Staniki od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Zaprojektowane dla kreatorek adidas – staniki

Zobacz najmodniejsze, legendarne staniki takich kolekcji jak między innymi Performance czy adidas by Stella McCartney. Kolekcja Performance powstała z myślą o sportowcach, którzy bardzo wiele od siebie wymagają i ustalają swoje zasady w świecie mody. Nasze staniki dostępne są w kolekcjach DESIGNED4TRAINING, Focus czy Clima. Nasze staniki są dostępne w wielu opcjach, na przyklad: zielony, niebieski, fioletowy. Przyszłość zaczyna się teraz. Spraw sobie staniki adidas – nadszedł Twój czas.