alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET

szara torba

 
[15]

Szare torby

Odpowiedni sprzęt ma duże znaczenie. Akcesoria adidas gwarantują wszystko to, co będzie Ci potrzebne, aby skoncentrować się wyłącznie na swoich celach. Z dobrym sprzętem, Twoje cele to czysta przyjemność. Co masz dzisiaj w swoim grafiku? Wszystkie rzeczy, których potrzebujesz na kolejne zawody, mocny trening czy weekendowy wyjazd, zmieszczą się w Twojej nowej torbie adidas. Szare torby od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustalaj własne zasady – szare torby adidas

Nieważne, czy wybierzesz kolekcje Performance, Originals czy TERREX, torby adidas gwarantują, że zrobisz wrażenie nie jedynie podczas sesji treningowej, ale już w drodze na siłownię. Klasyczne skarby i dzisiejsze innowacje złączone siłą kreatywności. To właśnie oferuje Ci niesamowity świat adidas Originals. Kolekcja Performance powstała dla sportowców, którzy nie są gotowi poświęcać swojego stylu – retro design zorientowany jest przede wszystkim na osiągnięcia. Szukasz funkcjonalnego designu w połączeniu z najlepszymi wynikami, na które zawsze możesz liczyć? adidas Terrex to kolekcja przeznaczona do aktywności na wolnym powietrzu.

Wspieramy kreatywność i sportowego ducha. Mężczyźni, kobiety i dzieci wspólnie mogą łamać i zmieniać zasady, aby potem łamać je ponownie. Szare torby od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia pobijać swoje rekordy.