alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
BEZPŁATNA DOSTAWA PRZY ZAMÓWIENIACH POWYŻEJ 110 ZŁ I 60 DNI* NA ZWROTY
adidas

szorty w paski

 
[12]

Szorty z paskami

Z ubraniami w klasycznym stylu adidas wyraźnie pokażesz wszystkim, kto tu ustanawia zasady. Szorty sprawdzają się we wszystkich okolicznościach. Wyjątkowy styl i przełomowe materiały oraz technologie sprawią, że w ruchu zawsze będziesz czuć się wygodnie. Szorty z paskami od adidas w pełni przystosują do Twojego aktywnego stylu życia.

Ustalaj własne zasady – szorty adidas z paskami

Nasze szorty z kolekcji Athletics oraz Performance gwarantują zawsze modny styl. Kolekcja Performance powstała z myślą o sportowcach, którzy bardzo wiele od siebie wymagają i tworzą własne zasady w kontekście mody. PrimeBlue, adizero czy Clima to nasze najbardziej uwielbiane szorty. Walczymy o oceany bez plastikowych odpadów, używając poddanych recyklingowi plastikowych odpadów do tworzenia funkcjonalnego sprzętu sportowego. W kolekcji Parley wykorzystujemy poddany recyklingowi plastik z odpadów zebranych na plażach i wybrzeżach.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Nasze szorty są dostępne w wielu innych opcjach kolorystycznych, na przyklad: czarny, niebieski, szary. Szorty z paskami od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli chcesz każdego dnia podnosić poprzeczkę.