alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • BUTY
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • OUTLET

Buty z kolcami

 
[11]

Dynamiczna gra w butach z kolcami

Naturalna trawiasta nawierzchnia to wyzwanie, kiedy w grę wchodzi dynamiczny bieg, ogrywanie przeciwników czy slalom z piłką tuż pod bramką. Gdy liczy się pewny krok, gdy musisz się zatrzymać w jednej sekundzie lub szybko podbiec do piłki, niezbędne są buty, które zapewniają stabilny krok, wsparcie i niezawodną trakcję. Znajdziesz je w kolekcji butów z kolcami adidas. To twoje buty, gdy chcesz zostawić obrońców daleko za sobą – doskonale trzymają się nogi, dopasowują się do jej kształtu i dają niezawodne wsparcie, byś mógł brylować na murawie. Buty z kolcami w wydaniu adidas to również niepowtarzalny styl, z którego słynie nasza marka. To nasz pomysł na to, byś na boisku wyróżnił się nie tylko prędkością, zwinnością, unikami i celnością, ale również nieprzeciętnym stylem. Projektując buty z kolcami dla ambitnych graczy, mamy na uwadze twoją wygraną.

Ogrywaj obrońców, celuj w światło bramki

Buty z kolcami adidas projektujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii i badań. Chcemy dać ci but, który tworzy z tobą jedność, wspomaga cię i daje lepszą kontrolę nad ciałem i piłką. Niektóre modele butów są wyposażone w kołnierz Sockfit, dzięki któremu but idealnie dopasowuje się do stopy. Wiemy, że na boisku akcja rozwija się dynamicznie i czasem trudno zapanować nad piłką. Z tego powodu nasze buty z kolcami wyposażamy w wypustki, pokrywające cholewkę. Te wypukłe elementy, nie dość, że dodają drapieżności butom, pozwalają ci też lepiej panować nad piłką i jej trajektorią. W modelach z tekstylną cholewką but spowija stopę, by zapewnić ci doskonałe czucie i lepszą kontrolę nad ruchem. W butach z kolcami masz przewagę nad resztą. Wykorzystaj to.

W kolcach na bieżni i polu golfowym

Buty z kolcami to nie tylko sprzęt dla piłkarzy. Nie obędą się bez nich również sprinterzy, którzy już od samego startu muszą wykazać się szybkością. W adidas mamy to na uwadze i dlatego projektujemy dla nich buty ze stabilną, wspierającą stopę syntetyczną cholewką i profilowaną podeszwą zewnętrzną. Umieszczone w niej kolce zapewniają niezawodną przyczepność od pierwszego kroku. Buty z kolcami są niezbędne równie na polu golfowym. Trawa i śliska nawierzchnia są wyzwaniem, gdy bierzesz dynamiczny zamach i wysyłasz piłeczkę prosto do dołka. Również tutaj potrzebna jest przyczepność i stabilny krok. W butach z kolcami do gry w golfa stosujemy giętkie podeszwy środkowe i mocną podeszwę zewnętrzną z kolcami i wypustkami X-Traxion. Sprawdź, jak wygrywa się w nich ze stylem.