alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • DLA MĘŻCZYZN
  • DLA KOBIET
  • DLA DZIECI
  • NOWOŚĆ
  • SPORT
  • KOLEKCJE
  • OUTLET
Twój koszyk jest pusty

Buty · Bieganie · Kolce

 
[2]

Buty Bieganie Kolce często zadawane pytania

Buty do biegania z kolcami to świetna opcja dla biegaczy lekkoatletycznych, terenowych lub przełajowych. Buty adidas z kolcami są lekkie i zapewniają doskonałą przyczepność, zwiększając stabilność na każdej nawierzchni, a przewiewna cholewka zapewnia uczucie chłodu i suchości wewnątrz butów podczas intensywnych sprintów. Jeśli biegasz po mieście lub na bieżni elektrycznej, wybierz zwykłe buty do biegania.
Nie zaleca się zakładania kolców na zwykłe buty do biegania, ponieważ ich podeszwy nie zostały do tego przystosowane. Zwykłe buty do biegania mają zazwyczaj podeszwę o wystarczającej przyczepności na ulicę, bieżnię elektryczną lub tereny outdoorowe. Jeśli wybierasz się na bieżnię zewnętrzną lub biegasz przełajowo, lepiej wybierz parę specjalistycznych butów do biegania z kolcami.
To zależy od rodzaju biegów. Jednym z powodów, dla których biegacze noszą kolce, jest profesjonalna rywalizacja w terenie lub w biegach przełajowych. Podeszwy z kolcami mają lepszą przyczepność i stabilność na nawierzchniach trawiastych od startu do mety. Jeśli jednak biegasz zarówno po drogach, jak i po trawie, wystarczą Ci zwykłe buty do biegania.