alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

bordowe torby

 
[14]
Waist Bag BordowyWaist Bag Bordowy

Waist Bag

Damskie Originals

Bordowe torby

Akcesoria adidas to podstawa, na którą możesz liczyć, bez kompromisów w kwestii stylu czy funkcjonalności. Z dobrym sprzętem, osiąganie swoich celów jest przyjemnością. Plan na dziś to sport! Nasze torby mają miejsce na całe Twoje wyposażenie potrzebne na najbliższy trening. Posiadają pełno przegród i zamykanych kieszeni, co pozwoli Ci ułożyć swój sprzęt tak, jak chcesz. Nasze bordowe torby zawsze gwarantują świetny wygląd.

Marka z trzema paskami – adidas – bordowe torby

Nasze torby z kolekcji Performance oraz Originals gwarantują zawsze modny styl. Kolekcja Performance Stań się legendą w adidas Originals. Marka od lat inspiruje nas do ciągłego doskonalenia się, mimo swojego niezobowiązującego klimatu retro.

Dla tych, którzy wiedzą jak wykorzystać kreatywność do zmiany świata na lepsze – oferujemy produkty adidas dla mężczyzn i kobiet. Bordowe torby od adidas to Twoje nowe wsparcie – szczególnie jeżeli masz zamiar codziennie ustanawiać nowe osobiste rekordy.